اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

 • جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

خدماتی که شبانه روزی به آنها نیاز داریم

خدماتی که شبانه روزی به آنها نیاز داریم

حادثه هیچوقت خبر نمی دهد!

این جمله در هر موضوعی در زندگی ما کاربرد دارد و آن زمان است که ما نیاز به خدماتی داریم و یکی از آن خدمات مهم برای همه ما نیازی اساسی حساب می شود.

 

هر شغلی به دنبال بر طرف کردن یکی از نیاز های  ما انسان ها به وجود آمده، بسیاری از این شغل ها قدمت چندین ساله دارند، بعضی از شغل ها به تازگی ایجاد شده و شغل هایی هم هستند که به مرور زمان کمرنگ شده و حتی دیگه آن شغل ها وجود هم ندارند.

قفل سازی بنا بر اهمیت حفظ دارایی و جان و مال انسان ها از قدیم بوده و تا به امروز هم این شغل وجود داشته و فقط جنس قفل و کلیدها تغییر پیدا کرده است .

کلید سازی و قفل سازی از آن دسته شغل هایی هست که همیشه به آن نیاز پیدا می کنیم در واقع از جمله خدماتی است که ما بصورت شبانه روزی و حتی روزهای تعطیل هم به آن نیاز پیدا خواهیم کرد.

کلید سازی شبانه روزی همان چیزی است که ما به آن احتیاج داریم تا در صورت خرابی قفل، مفقودی کلید ها، معیوب شدن آن در هر ساعت شبانه روز، مشکلی برای مردم ایجاد نشود، پشت در نمانند و یا متحمل ضررهای مالی نشوند. در تمام اماکن و در تمام ساعات شبانه روز ممکن است به قفل ساز شبانه روزی ماهر و با تجربه نیاز پیدا کنید. در بیمارستان، آسانسور، داخل ماشین، جلوی در حیاط، داخل اتاق و...در هوای گرم، هوای سرد و همیشه ممکن است شماره تماس قفل ساز و کلید ساز لازم باشد.

چرا به خدمات شبانه روزی کلیدسازی نیاز داریم؟

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

در این مقاله به چند مورد از مهمترین دلایل برای دسترسی به خدمات شبانه روزی کلید سازی اشاره خواهیم کرد:

 1. اولین دلیل در دسترس بودن قفل ساز و کلیدساز است که بعد از تماس مشتری، به موقع در محل حاضر می شوند.

 

 1. دومین مزیت قفل سازی شبانه روزی این است که ما در هر زمانی از شبانه روز ممکن است به قفل ساز ماهر و چیره دست که باتجربه باشد نیاز پیدا کنیم.

 

 1. عامل مهم بعدی استفاده از ابزار پیشرفته جهت ساخت و یا تعمیر قفل و کلید ها به حساب می آید که میبایست مطابق با استاندارد ها و ایده آل های صنایع ساختمانی و استانداردهای امنیتی باشند.

 

 1. یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب یک کلیدساز متخصص، مورد اعتماد بودن و ایجاد حس اطمینان در مشتری است. اینکه قفل درب منزل، قفل درب فروشگاه و خودرو شما توسط چه کسی باز خواهد شد اهمیت زیادی دارد. امداد کلید تهران متشکل از کادری متخصص از مغازه داران دارای مجوز رسمی از اتحادیه میباشد که میتوانید اطمینان داشته باشید امنیت خود را به دست افراد با صلاحیت سپرده اید.

 

 1. شما با هزینه ی مقرون به صرفه می توانید از خدمات شبانه روزی امداد کلید تهران استفاده نمایید. امداد کلید تهران متشکل از مغازه داران دارای مجوز از اتحادیه می باشند و هزینه های آنها مطابق تعرفه های مصوب می باشد.

چه مواقعی می توانید با مرکز امداد کلید تماس بگیرید ؟

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

 1. پشت در مانده اید و کلیدتان را جا گذاشته اید و یا گم کرده اید و خانواده نیز همراه شما هستند در چنین شرایطی ترجیح میدهید با سریعترین روش ممکن  از این مهلکه خلاص بشوید (کافیست تماس بگیرید)
 2. درب اتومبیل شما به هر دلیلی قفل شده و تحت هیچ شرایطی باز نمی شود، جلسه ی مهم کاری دارید و مجبور هستید که راس ساعت در جلسه حضور داشته باشید. (با امداد کلید تهران تماس بگیرید)
 3. فرزند دلبند شما داخل اتاق در حال بازی بوده و اتفاقی و ندانسته درب اتاق قفل شده است و هرچقدر به او نحوه باز کردن و چرخاندن کلید را آموزش می دهید فایده ای ندارد و از شدت گریه و فرزند شما هر لحظه دچار استرس بیشتری می شود. (کافیست با گوشی تان خیلی زود با مرکز کلید سازی شبانه روزی تماس بگیرید و برای فرزندتان چند دقیقه قصه کوتاه بگویید تا خیلی سریع نیروی اعزامی این مرکز در محل حاضر شود)
 4. مدرک مهمی در گاو صندوق خانه دارید که هر طور شده باید در کمتر از چند دقیقه به آنها دسترسی داشته باشید و هر چقدر رمز را وارد می کنید باز نمیشود (به خودتان استرس وارد نکنید و با این مرکز تماس بگیرید)
 5. شما در هر کجای تهران بزرگ که باشید، اگر سوئیچ کد دار خودرو خود را گم کرده اید، و یا اگر کلید خودرو شما در داخل استارت شکسته است به هیچ عنوان اضطراب و نگرانی نداشته باشید، زیرا در هر ساعت از شبانه روز و در کمترین زمان ممکن میتوانید به یک کلید ساز شبانه روزی و متخصص دسترسی داشته باشید که میتوانند سوئیچ خودرو شما را مجددا برنامه ریزی و راه اندازی نمایند. شاید گزینه های دیگری هم برای تهیه کلید برای شما در دسترس باشد ولی معمولا وقت گیرتر، پرهزینه تر و پر دردسر تر هستند.

کلید سازی و قفل سازی یکی از موارد مهمی هستند که در انتخاب آنها باید دقت کنید و از هر سایتی میخواهید درخواست خود را داشته باشید تا یک متخصص باتجربه برای رفع مشکل شما در محل شما حاضر شود به نظرات نیز دقت کنید.

اعتماد به هر متخصصی می تواند بعدا برای شما منجر به مشکلی شود و ذهنیت شما را از آن خدمات بد بسازد، اما اگر شما انتخاب درستی داشته باشید مشکل شما را حل کرده و شما همیشه یک متخصص مورد اعتماد را می توانید در لیست مخاطبین تلفن همراه خود ذخیره کنید.

کپی