اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

ترس پمپئو از تهدید ایران +فیلم

ترس پمپئو از تهدید ایران +فیلم

مایک پمپئو در گفتگوی زنده با شبکه خبری از ترس وحشتناک خود در ارتباط با ویدئویی که ایران منتشر کرده سخن گفت.

به گزارش ایران آنلاین ،  یمپئو در این باره بیان کرد که ویدئویی که ایرانی ها منتشر کرده اند را دیده که در آن ایران تهدید می کند که او و ترامپ را در انتقامی سخت در پاسخ به شهادت سردار سلیمانی خواهد کشت.
پمپئو در این باره گفت: من آن کلیپ کوتاه از آن ویدئو را دیده ام که ایرانانیان تهدید می کنند که من و رئیس جمهور ترامپ را می کشند. حالا مذاکره کنندگانی داریم که در میز مذاکره وین نشسته اند .


مجری : این ویدئو چه تاثیری بر شما گذاشت؟در آن ویدئو چه بود؟


پمپئو: گزارش هایی می گویند که این ویدئو برای یک مسابقه بود ولی خود دولت ایرات و رهبران نیروهای قدس این را آشکار کرده اند که می خواهند از رئیس جمهور ترامپ و من بابت حمله به ژنرال سلیمانی که جان آمریکایی ها را تهدید می کرد انتقام بگیرند. رئیس جمهور ترامپ تصمیم درستی گرفت و من این پیشنهاد را به او دادم . من نمی توانم سر در بیاورم...در حالیکه ما در وین نشسته ایم و با رژیم ایران مذاکره می کنیم و درست زمانی که در میز مذاکره نشسته ایم، ایرانیان به دیپلمات های ما در بغداد حمله می کنند و جان مقامات ارشد پیشین آمریکا را تهدید می کنند.


مجری برنامه زنده تلویزیوینی آمریکایی در ادامه گفتگو بیان کرد ،‌وب سایت آیت الله ایران یک پویانمایی منتشر کرد که نشان میدهد رئیس جمهور پیشین ، ترامپ در یک حمله پهپادی کشته می شود.درباره این ویدئو از جن ساکی پرسیده می شود ولی او آن را محکوم نکرد.. واکنش تو چیست؟


پمپئو:‌ما شاهد آن بوده ایم که ایرانیان رئیس جمهور ترامپ را تهدید کرده اند،‌دیدیم که فرمانده نیروی قدس سپاه من و رئیس جمهور ترامپ را تهدید کرد، آنها سراغ این افراد در آمریکا می آیند ... ما اینجا در آمریکا شاهد فعالیت های میدانی آنها بوده ایم.

انتهای پیام/

ترس پمپئو از تهدید ایران +فیلم

کپی