اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

پرواز شی ناشناس در آسمان لندن+فیلم

پرواز شی ناشناس در آسمان لندن+فیلم
آرزوکیهان

پرواز شی ناشناس در آسمان لندن ساکنان این شهر را شوکه کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، این شی ناشناس با حرکتی عمودی به سمت آسمان پرواز کرده و دودی از پشتش در آسمان منتشر می شد.
به نظر می رسد فیلم ویدئویی ضبط شده در حدود ساعت 4:27 بعد از ظهر روز گذشته یک شی خاکستری رنگ را نشان می دهد که مستقیماً بر فراز توتینگ به سمت بالا پرواز می کند.


در ناحیه ای از آسمان که اغلب با هواپیماهایی که در حال نزدیک شدن به فرودگاه هیترو هستند، در پشت این شیء، یک کانتر طولانی ظاهر می شود.
افراد روی زمین می‌توانستند توهم نوری ایجاد شده توسط یک هواپیمای فوق‌العاده را ببینند، اما یکی از شاهدان ادعا می‌کند که جسم «مستقیماً به سمت بالا» پرواز می‌کرد.


"اش الیس "از ufoidentified.co.uk معتقد است که انحنای زمین چنین توهم نوری ایجاد کرده است تا این تصور را ایجاد کند که هواپیما به سمت بالا در حال پرواز است.


او گفت: «من معتقدم که این یک هواپیما است، زیرا این اثر نوری معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که هواپیما مستقیماً به سمت شما پرواز می‌کند، اما به دلیل انحنای زمین این تصور را ایجاد می‌کند که وقتی واقعاً در همان ارتفاع باقی می‌ماند، در حال ارتفاع گرفتن عمودی است.


هنگامی که هواپیما از شما دور می‌شود، اثر مشابهی وجود دارد که به نظر می‌رسد در حال «سقوط» از آسمان است، و در رسانه‌ها تعداد زیادی از «سقوط گوی‌های آتشین» گزارش شده است.»
این منظره عجیب توسط طراح گرافیک 26 ساله گابریلا انجام شد که خواست نام کامل او منتشر نشود.


او ادعا می‌کند که روی پروژه‌ای در آپارتمانش کار می‌کرده که از پنجره به بیرون نگاه کرد و منظره غیرعادی را دید که به گفته او شبیه یک موشک است.
من فکر می‌کنم کل ماجرا حدود دو دقیقه طول کشید، من حدود ۲۰ ثانیه از آن فیلم گرفتم، عکس گرفتم، سپس حدود یک دقیقه و نیم بعد ناپدید شد، بنابراین باید سریع حرکت می‌کرد.
 

انتهای پیام/

پرواز شی ناشناس در آسمان لندن+فیلم

کپی