اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

اختصاصی ایران آنلاین/

واکنش رئیس اتحادیه کارواش خودرو به یک دیوار نوشته پرحاشیه

واکنش رئیس اتحادیه کارواش خودرو به یک دیوار نوشته پرحاشیه

رئیس اتحادیه دارندگان اتوسرویس تعمیرگاه پارکینگ و کارواش خودرو تهران به دیوارنوشته پرحاشیه یکی از کارواش های تهران واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ایران آنلاین، از روز گذشته دیوارنوشته ای از یک کارواش در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که با واکنش کاربران مواجه شده است.

در این دیوار نوشته عنوان شده که مدیران کارواش های سراسر تهران به کارگران حقوقی پرداخت نمی کنند و انعام پرداختی توسط مشتریان تنها دریافتی کارگران کارواش های تهران است.

به عبارت دیگر و براساس آنچه در این دیوار نوشته عنوان شده «زندگی و معاش کارگران کارواش های تهران با انعام مشتریان می چرخد»

---

محسن فقیهی، رئیس اتحادیه دارندگان اتوسرویس تعمیرگاه پارکینگ و کارواش خودرو تهران در واکنش به تصویر منتشر شده به خبرنگار ایران آنلاین می گوید: چنین موضوعی کذب محض است.

 

وی با تاکید براینکه کارگران کارواش حق ندارند انعام بگیرند، می افزاید: نرخ انواع خدمات قابل ارائه اعلام شده و باید این نرخ ها در کارواش ها نصب شود و در این دیوارنوشت ها هم تاکید شده که پرداخت انعام اجباری نیست و مدیران موظف به پرداخت حقوق به کارگران هستند.

 

رئیس اتحادیه دارندگان اتوسرویس تعمیرگاه پارکینگ و کارواش خودرو تهران در خاتمه از مردم خواست در صورت مواجهه با این موضوع، این تخلف را به شماره  88760094 گزارش کنند.

انتهای پیام/.

کپی