اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

راه اندازی میزهای ارتباطات مردمی، تسهیل گر دسترسی مردم به مسئولان

راه اندازی میزهای ارتباطات مردمی، تسهیل گر دسترسی مردم به مسئولان

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: میزهای ارتباطات مردمی در راستای دستور رئیس جمهور و تسهیل دسترسی به مسئولان و خدمات وزارتخانه ها و پاسخگویی شایسته و سریع تر به مردم همزمان با سفرهای استانی ریاست جمهوری و وزراء به استان ها استقرار می یابند.

به گزارش ایران انلاین، دکتر سلمانی افزود: در همین راستا و در چهاردهمین سفر استانی ریاست جمهوری و وزیر اقتصاد میز ارتباطات مردمی این وزارتخانه نیز برای مردم هرمزگان در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان در روزهای ۲۲و ۲۳ دی ماه با حضور مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان، مدیران بانک ها، نمایندگان بیمه ها و سایر زیر مجموعه استقرار یافت.


معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه مردم هرمزگان مردمانی نجیب و با اصالت هستند که این امر می طلبد در راستای توجه به معیشت آنان اقدام گردد، اظهار داشت: در نشست وزیر اقتصاد و استاندار هرمزگان مقرر شد که صدور مجوزهای کسب و کار تسهیل گردد تا شاهد رونق اقتصادی هرمزگان باشیم زیرا این امر معیشت مردم این استان را نیز بدنبال دارد.


وی افزود: در نشست وزیر اقتصاد و استاندار نیز مقرر شد در خصوص مازاد درآمد مالیاتی هرمزگان در هیئت دولت مطرح و تصمیم گیری شود.
نماینده تام الاختیار وزیر اقتصاد همچنین از عملکرد مردم هرمزگان و اداره کل امور مالیاتی هرمزگان در راستای تسلیم اظهارنامه‌های مالیاتی و تأمین درآمدهای استان قدردانی کرد.

انتهای پیام/

کپی