اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
معاون پارلمانی رییس جمهور:

دولت سیزدهم برای جبران رخوت و رکود گذشته آستین‌ها را بالا زده است

دولت سیزدهم برای جبران رخوت و رکود گذشته آستین‌ها را بالا زده است

معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به اینکه دولت مردمی سیزدهم رخوت و رکود گذشته کشور در مسیر کار و خدمت را قبول ندارد، تصریح کرد: بر همین اساس تمامی دولتمردان و مدیران اجرایی با الگوبرداری از شهدا، آستین خود را برای جبران کم کاری های گذشته و خدمت رسانی بهینه به مردم بالا زده اند.

به گزارش ایران آنلاین ،سیدمحمد حسینی روز پنج شنبه در یادواره شهدای روحانی شهرستان نهاوند که با حضور استاندار همدان و جمعی از مدیران و اقشار مختلف مردم در مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد، اظهار داشت: برای نمونه در سیل اخیر چهار استان کشور، بلافاصله وزرا و نمایندگان دولت در محل حاضر شدند که البته این اقدام نه فقط برای دلداری دادن بلکه برای کمک به مردم و انجام کارها و بررسی شرایط برای رفع سریع مشکلات و تامین رفاه و آسایش مردم و جبران خسارت ها انجام شد.

وی افزود: شهید سلیمانی نمونه بارز یک مدیر در تراز جمهوری اسلامی است، این مرد میدان و رزم در زمان  سیل خوزستان به سرعت در منطقه حضور یافت و از توان نیروهای بسیجی و همه امکانات برای خدمت به مردم و رفع مشکلات استفاده کرد.

حسینی گفت: ایران نیازمند افرادی با روحیه جهادی همچون شهید سلیمانی است که این تحول با استقرار دولت سیزدهم در کشور آغاز شده و تغییراتی نیز روی داده که هدف این حرکت نیز این است که با روحیه جهادی به مردم خدمت شود و مشکلات کشور برطرف گردد.

معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان اینکه امید می رود با روحیه انقلابی دولتمردان از جمله استانداران و تعامل همه مسوولان، مشکلات کشور رفع شود، اظهار داشت:  همه مسوولان در بدنه دولت و مجلس مصمم به رفع مشکلات با سرعت و در کوتاهترین زمان هستند.

وی اظهار داشت: برای انجام کار نیازی به داشتن پست و مسوولیت نیست همانگونه که در جریان همه گیری ویروس کرونا نیروهای  داوطلب، روحانیون و بسیجیان و همه افراد پای کار آمده و کمک کردند برای ساختن کشور هم ، همه در هر جایگاهی هستند باید تلاش کنند.

وی تصریح کرد: برخی دولتمردان در سال‌های گذشته به علت فاصله گرفتن از اصول انقلاب و توجه به منافع شخصی، خوب و درست عمل نکردند که همین امر منجر به بروز آسیب در کشور شده که با این وجود باید این عقب افتادگی در زمینه فرهنگی، مشکلات اقتصادی و سیاست خارجی را جبران کنیم و دولت سیزدهم برای تحقق این امر عزم و اراده جدی دارد.

معاون پارلمانی رییس جمهور همچنین به اقدامات موثر دولت سیزدهم در حوزه سیاست خارجی اشاره کرد و گفت: هم اینک تیمی قوی و متخصص با در نظر گرفتن همه جوانب در حال مذاکره هستند و به هیچ عنوان دچار  انفعال در برابر غربی ها نخواهند شد.

به گفته وی، اعضای این تیم حرف حق خود و منافع ملی ملت ایران را با صراحت بیان کرده و برای رفع پایدار تحریم ها تلاش می کنند.

معاون پارلمانی رییس جمهور در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، افزود: شهدا از جان و مال خود گذشتند و همه ما وامدار آنها هستیم و هر چه ما تلاش کنیم نمی توانیم پا به پای رشادت و ایثار آنها حرکت کنیم.

وی گفت: خاطرات و دلاورمردیهای بزرگمردان انقلاب برای نسل جوان و نوجوان باید بازگو و برای آنها تاریخ معاصر و دوران انقلاب به خوبی تبیین شود چراکه انسان هایی دارای پرونده سیاه جنایت و ترور دنبال سیاه نمایی هستند.

معاون پارلمانی رییس جمهور صبح امروز وارد شهرستان نهاوند شد و در بدور ورود و با استقبال رسمی مقامات و مدیران این شهرستان در گلزار شهدای شهر حاضر و به مقام شامخ شهدای این دیار ادای احترام کرد.

/انتهای پیام

کپی