اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

دادگاه قاتل سریالی دوباره برگزار می شود

دادگاه قاتل سریالی دوباره برگزار می شود
آرزوکیهان

دادگاه قاتل سریالی که 18 زن را در منطقه دالاس به قتل رسانده بود دوباره برگزار می شود.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ای بی سی،‌ قاتل سریالی آمریکایی که موفق شده بود ظرف مدت زمان دو سال 18 زن را به قتل برساند بار دیگر دادگاهی خواهد شد.
به گزارش آسوشیتدپرس این قاتل سریالی قرار است در ماه آوریل پس از به بن بست رسیدن اولین جلسه دادرسی اش بار دیگر محاکمه شود.


طبق سوابق دادگاه، محاکمه مجدد" بیلی چمیرمیر"، 49 ساله، در مورد مرگ" لو تی هریس" 81 ساله قرار است در 25 آوریل آغاز شود.


دادگاه قتل زمانی به بن بست رسید که اعضای هیئت منصفه گفتند نتیجه دادرسی  آنها 11-1 به بن بست رسیده و بار دیگر شواهد پرونده باید بازنگری و بررسی بیشتر شود با این وجود مشخص نیست که اکثریت هیئت منصفه از چه حکمی حمایت کردند.


"وکبی وارن"، وکیل مدافع، پس از محاکمه گفت که" چمیر" بر بی گناهی خود تاکید می کند و به این موضوع اصرار دارد.
"چمیرمیر "در مارس 2018 میلادی  پس از آن دستگیر شد که" مری آنیس بارتل" 91 ساله گفت مردی به زور وارد آپارتمان او در محله زندگی مستقل سالمندان در حومه دالاس در پلانو شده و قصد کشتن وی را داشته است .


هنگامی که پلیس "چمیرمیر" را به آپارتمان مجاورش پس از حمله به بارتل تعقیب کرد، او جواهرات و پول نقد در دست داشت. اسناد موجود در یک جعبه جواهرات قرمز بزرگ پلیس می گوید که او به تازگی این جعبه را دور انداخته بود، آنها را به خانه ای در دالاس هدایت کرد که در آنجا هریس در اتاق خوابش مرده پیدا شد و آثار رژ لب قربانی روی بالش مالیده شده بود و نشان میداد که قاتل قربانی را روی تختش خفه کرده و قربانی قبل از مرگ مقاومت کرده و رژش روی بالش کشیده شده است.


پس از دستگیری او، مقامات اعلام کردند که بررسی صدها مورد مرگ را آغاز خواهند کرد، که نشان می دهد این احتمال وجود دارد که یک قاتل زنجیره ای افراد مسن را تعقیب کرده و پس از ربودنه جواهرات و پولهای نقدشان به قتل می رساند. در طول سال‌های بعد، تعداد افرادی که "چمیرمیر" به همین شکل کشته و متهم به قتلشان شده، افزایش یافت.

انتهای پیام/

کپی