اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

قتل با چکش به خاطرهروئین

قتل با چکش به خاطرهروئین
آرزوکیهان

مردی که فروشنده هروئین را در اتاق یک هتل با ضربات چکش به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم،‌ مرد 46 ساله آمریکایی به جرم ضرب و شتم و قتل یک قاچاقچی هروئین با چکش دستگیر و به 17 سال زندان محکوم شد.


بنا بر گزارش پلیس ویرجینیای آمریکا متهم با قربانی خود در اتاق یک هتل ملاقات کرده و پس از جر و بحث با فروشنده هروئین با او درگیر شده و او را به قتل رسانده است.


متهم "متیو جین هوگلاند"، 46 ساله، روز دوشنبه در دادگاه ویرجینیای آمریکا به اتهام قتل درجه دو به 17 سال زندان محکوم شد. هوگلاند در 13 سپتامبر به اتهام خود اعتراف کرد.


اطلاعات و شواهد پلیس ثابت می کند که هوگلند در 10 فوریه 2021 با چکش به مرد دیگری به نام "داود بلال" 58 ساله ضربه زد. پزشکی قانونی علت مرگ بلال را ضربه شدید به سرش و خونریزی شدید ناشی از ضربات چکش عنوان کرد این در حالی است که قربانی قبل از مرگ نیز تحت تاثیر هروئین و فنتانیل بوده است.


سخنگوی پلیس بیان کرد که هم اتاقی بلال در عصر روز 10 فوریه 2021  هنگامیکه به خانه آمد با جسد خونین بلال روبرو شده و با پلیس تماس گرفته است.
پس از یافتن بلال، بازرسان با آشنایان وی مصاحبه کردند. از طریق مصاحبه ها، آنها متوجه شدند "بلال و هوگلند" شب قبل در یک اتاق هتل بوده اند و در مورد خرید هروئین با هم اختلاف داشتند. هوگلوند می خواست دارو را از بلال بخرد،که با او درگیر شده و به بلال نیز پول تقلبی داده بود.

انتهای پیام/

---
کپی