اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

قاتل دختر 4 ساله پس از 36 سال دستگیر شد

قاتل دختر 4 ساله پس از 36 سال دستگیر شد
آرزوکیهان

قاتل دختر 4 ساله پس از 36 سال در کارولینای جنوبی آمریکا دستگیر شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم،‌ مرد آمریکایی محکوم شده که دختری 4 ساله را ربوده و پس از تعرض به وی به قتل رسانده و جسدش را در منطقه جنگلی رها کرده است.


کلانتر کارولینای جنوبی در کنفرانس مطبوعاتی بیان کرد که متهم "‌توماس اریک مک "‌61 ساله ،‌36 سال پیش دختری 4 ساله به نام "جسیکا گوتیرز"‌را پس از ورود به اتاق خوابش ربوده و مورد تعرض قرار داده است.


متهم برای شناسایی نشدن پس از آزار کودک او را به قتل رسانده و جسدش را رها کرده است از آن زمان تاکنون تحقیقات پلیس برای دستگیری این متجاوز و قاتل فراری بی نتیجه ماند تا اینکه کارآگاهان با بدست آوردن شواهد جدید و بررسی نمونه های "دی این ای" موفق به دستگیری متهم فراری شدند.


"اریک مک داول" در حدود 200 مایلی شمال شرقی لکسینگتون دستگیر شد. او در حالی که در انتظار استرداد به کارولینای جنوبی است، بدون ضمانت در بازداشت است.


"دبرا گوتیرز" مادر قربانی در اظهارات خود بیان کرد که در 6 ژوئن 1986 هنگامیکه از خواب بیدار شده  متوجه شد یکی از دخترانش از خانه گم شده است. در آن زمان پنجره اتاق خواب باز بود و پرده ها پاره شده بودند او بلافاصله این موضوع را به پلیس گزارش داده بود اما افسران پلیس در دستگیری متجاوز و آدم ربا موفق نبودند.


ربکا دختر 6 ساله دیگر این زن در آن زمان به مادرش  گفته بود هنگام خواب دیده که "مردی با کلاه جادویی و ریش" در نیمه شب "جسیکا" را با خود برده است. در آن زمان پلیس اثر انگشتی را روی لبه پنجره اتاق خواب پیدا کرد، اما نتوانست ردی از صاحب اثر انگشت بیابد.


سخنگوی پلیس بیان کرد  زمانی توانستیم متهم را شناسایی کنیم که او به جرم دیگری در زندان ایالتی کارولینا به هم سلولی خود بیان کرده بود که سالها قبل دختری را در کارولینای جنوبی ربوده و هنگامیکه این کار را انجام می داد یک "کلاه بوقی بلند " بر سر داشته است با اعتراف هم سلولی متهم به نگهبانان و بررسی اثر انگشت متهم و نمونه دی ان ای قاتل و متجاوز فراری شناسایی و  پس از سالها دستگیر شد.

انتهای پیام/

---
کپی