اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بوی جو در انتخابات ۲۰۲۴

بوی جو در انتخابات ۲۰۲۴
مهدی سلیمان‌نژاد

بایدن در مصاحبه با شبکه ای‌بی‌سی گفت: «اگر سال 2024 حالم مانند الان خوب باشد حتماً دوباره کاندیدا می‌شوم» حزب جمهوری‌خواه (رقیب حزب دموکرات) پس از شنیدن موضع جوزف رابینت بایدن جونیور، واکنشی به شرح زیر از خود نشان داد؛

روزنامه ایران:بایدن در مصاحبه با شبکه ای‌بی‌سی گفت: «اگر سال 2024 حالم مانند الان خوب باشد حتماً دوباره کاندیدا می‌شوم» حزب جمهوری‌خواه (رقیب حزب دموکرات) پس از شنیدن موضع جوزف رابینت بایدن جونیور، واکنشی به شرح زیر از خود نشان داد؛

بی هیچ سلامی؛ هی جو! گفته‌ای اگر در انتخابات چند سال آینده مانند الان حالت خوب باشد نامزد می‌شوی! مطمئنی الان حالت خوب است! لابد آنکه وسط جلسات می‌گیرد مانند خرس گریزلی می‌خوابد عمه ترامپ است؟
اما تو که نمی‌توانی دو پله هواپیما را بالا بروی و سی بار کله معلق می‌زنی، سرحالی؟! فراموشی گرفته‌ای و پزشک سابق کاخ سفید هم گفته از نظر ذهنی مساعد نیستی، خیر سرت رئیس‌جمهور ایالات متحده‌ای و نصف دوران مسئولیتت رفته. اتاق‌های کاخ سفید را اشتباه می‌روی، هنوز به جای اتاق کارت، سر از زیر زمین کاخ سفید در می‌آوری. تازه وقتی محافظ بخت برگشته راه را نشانت می‌‌دهد باز سر از توالت در می‌آوری.
دیروز بعد از جلسه داشتی جرج واشنگتن را صدا می‌زدی! به قول یک ضرب‌المثل در ایالت ویرجینیا، آفتاب لب بامی؛ بعد دم از انتخابات 2024 می‌زنی؟ همین الان با نزدیک ۸۰ سال سن جزو اموات محسوب می‌شوی. به قول معروف بچه‌های پایین منهتن، پات لب گوره!
یعنی خودت فکر می‌کنی الان سرحالی که تازه بعداً هم اگر سرحال باشی دوباره کاندیدا می‌شوی؟ البته سیاه‌نمایی نمی‌کنیم. درست است رقیبیم و معتقدیم سرحال نیستی، اما وسط جلسات مهم با صداهای طولانی و ممتد و غیرقابل چشم‌پوشی، دیگران را که سرکیف می‌آوری! هرچند به قیمت بر باد دادن اقتدار ایالت‌هایمان است.
ما این را تأیید می‌کنیم که شما جناب بایدن، مجدداً در سال 2024 رئیس‌جمهور امریکا می‌شوی، اما در بین اموات. قطعاً هم حزبی‌های دموکراتت، روزولت و کندی و مابقی جلسه خواهند گرفت و تو را گزینه نهایی حزب در بین اموات، معرفی خواهند کرد و به تو رأی خواهند داد.
اما این را هم بدان که گزینه‌های حزب جمهوری‌خواه، حتی بین اموات هم قدر‌تر از حزب شما هستند و تو را شکست خواهند داد. نیکسون را داریم، آیزنهاور را داریم، بوش پدر را هم داریم. اعصاب مصاب هم ندارد پس سر به سرش مگذار. اما خواستی سرحالشان بیاور و سریع وسط جلسه‌شان، از آن صداهای ممنوعه ممتد و طولانی و غیر قابل چشم‌پوشی نثارشان کن و بگو ای تف به گور همه‌تان!

انتهای پیام/

کپی