اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

رگبارسخنان خشمگین مردم در توئیتر به سیاستمدار کانادایی

رگبارسخنان خشمگین مردم در توئیتر به سیاستمدار کانادایی
آرزوکیهان

سیاستمدار کانادایی با انتشار تصویری از همسر پرستارش در حال پارو کردن برف مقابل خانه شان با واکنش های شدید مردمی روبرو شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، ماجرا از آنجا آغاز شد که این سیاستمدار در توئیتر خود با انتشار تصویر همسرش در حال پارو کردن برف نوشت، او پس از 12 شیفت کاری همچنان قدرت انجام کارهای سخت را دارد خداوند او و همه نیروهای خط مقدم را حفظ کند وقت آن است که برایش صبحانه درست کنم.


"جان ریس" با انتشار این تصویر و نوشتن چنین کلماتی هرگز تصورش را هم نمی کرد که با موجی از خشم مردمی روبرو شود. بسیاری از کاربران توئیتر برای او نوشته اند که چطور به خود اجازه داده همسر پرستارش با خستگی زیاد و شیفت 12 ساعته کاری برف های مقابل خانه را پارو کند در حالیکه این کار وظیفه او بوده است.


این پست تاکنون 24.3 هزار بار بازتوییت شده است، اما اینترنت از این که اکثر کاربران توییتر" ریس" را به خاطر پاک نکردن راهروی خود محکوم می‌کنند، خشنود نیست.
یکی ازمنتقدان نوشت: «چرا این کار را نکردی؟» «و اگر به دلایلی قانونی نمی‌توانید، چرا به کسی پول نمی‌دهید که این کار را برای شما انجام دهد و برفها را پارو کند و همسرتان پس از 12 ساعت شیفت کاری مستقیماً به رختخواب برود؟ چه بلایی سرت آمده؟"


کاربر دیگری نوشته "شما ساعت 2:45 بامداد بیدار بودید و تنیس تماشا می کردید در حالی که همسرتان در یک شیفت 12 ساعته در بیمارستان در طول یک بیماری همه گیر کار می کرد؟"


او این پست ادامه داد: «تو در حالیکه از گرمای خانه لذت می بردی از همسرت در سرما عکس گرفتی که در حال پارو کردن برف هاست ؟ "موفق باشی رفیق. من مردم را برای خیلی کمتر از این از زندگی ام حذف کرده ام.»


یکی دیگر نوشت: «یعنی  تو درخانه چه می کردی که همسرت پس از شیفت 12 ساعت کاری هنوز مجبوراست این کار را انجام دهد؟!»


با این وجود تنها تعداد اندکی از کاربران در دفاع از سیاستمدار کانادایی نوشته اند ما هیچ سرنخی نداریم که در پشت صحنه اینجا چه می گذرد." این مرد در واقع از همسر شگفت انگیز خود قدردانی می کند و آن را به دنیا نشان می دهد.

انتهای پیام/

---
کپی