اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

اجاره هیلتی | معرفی انواع هیلتی برای تخریب بتن

اجاره هیلتی | معرفی انواع هیلتی برای تخریب بتن

آیا می‌دانستید هیلتی چه نوع ابزاری است؟ کسب و کار های ساختمانی با کرایه هیلتی چه کار می‌کنند؟

شاید تاکنون شما هم انواع چکش تخریب‌ها را برای کارهای صنعتی و ساختمان‌سازی دیده‌ باشید که امروزه، در ایران به نام هیلتی شناخته شده و چندین بخش عظیم، به اجاره هیلتی در آن می‌پردازند.

اما هیلتی چیست؟

در حقیقت هیلتی یک اسم خاص است که روی یک ابزار عام، یعنی انواع چکش تخریب گذاشته شده است و ما در ادامه به بررسی اجاره ابزار خواهیم پرداخت.

هیلتی در واقع نام یک شرکت یا کمپانی بزرگ است که به دلیل طراحی و ساخت انواع چکش تخریب‌ها و همچنین ابزارهای دیگری در کل دنیا شهرت دارد. حال شاید برایتان سوال شود که کرایه هیلتی یا اجاره هیلتی در تهران ، چرا با این نام شناخته شده است؟

در مارکتینگ یا بازاریابی اصطلاحی وجود دارد به نام جنریک ترید مارک (Generic Trademark)، جنریک ترید مارک به علائم تجاری‌ای اشاره دارد که به‌جای نام محصولات گرفته می‌شود و چون برند محصول مورد نظر که در اینجا هیلتی است دارای معروفیت زیادی شده به عنوان نام کلی مورد استفاده در هنگام کرایه هیلتی قرار می‌گیرد.

مثلاً در ایران خودمان بیشتر خانواده ها و خانم های خانه دار به مایع سفیدکننده ظروف و لباس، «وایتکس» می‌گویند. در واقع وایتکس نام یک برند تجاری است که اقدام به تولید سفیدکننده می‌کرد اما هر کس همچنان بسیاری از افراد وقتی به سوپرمارکت محله‌شان مراجعه می‌کنند می‌گویند «وایتکس دارید؟»

خیلی از مثال‌های دیگر نیز وجود دارد که می‌توان در زمینه هیلتی و اجاره هیلتی به کاربرده شوند؛ مثلاً تاید به‌جای پودر رخت‌شویی، اسنپ به‌جای تاکسی اینترنتی، لی به‌جای شلوار جین و غیره.

هیلتی هم یکی از همین علائم تجاری است که به دلیل شهرت، وسعت تولید و دارا بودن سهم بالایی از بازار، به‌جای چکش تخریب استفاده می‌شود و هر کس دنبال اجاره هیلتی در تهران و یا همان چکش تخریب باشد، از فروشنده می‌پرسد «هیلتی دارید؟»؛ «قیمت هیلتی چنده؟» و سوالاتی ازاین‌‌دست.

اجاره ابزار

هیلتی در تخریب بتن چه کاربردی دارد؟

چکش هیلتی را به عنوان چکش تخریب هم می‌شناسند و در واقع یکی از علل کرایه هیلتی برای ساخت و ساز نیز تخریب قسمت های بدون نیاز است.

امروزه از کرایه هیلتی برای سوراخ کردن دیوارهای بتنی و... استفاده می‌کنند. البته هیلتی با اسامی دیگری مثل بتن کن هم شناخته می‌شود؛ اگر قصد اجاره هیلتی یا خرید آن را دارید. این محتوا رو از دست ندید که بهترین جا برای اجاره هیلتی در تهران آمده اید!.

 

هیلتی ها چند مدل دارند؟

هنگامی که قصد کرایه هیلتی دارید باید نسبت به میزان وزن و قدرتی که در اجاره هیلتی مدنظرتان هست نیز دقت کنید. برای اجاره هیلتی در تهران سه مدل مختلف هست که شامل اجاره هیلتی 7 کیلویی، اجاره هیلتی 10 کیلویی و اجاره هیلتی 30 کیلویی می‌شود.

 

برند هیلتی از کجا شکل گرفته است؟

هیلتی نام شرکتی است که به توسعه، تولید و تجارت محصولاتی می‌پردازد که در صنایع ساخت و ساز و ساختمان کاربرد دارند و برای کاربران حرفه‌ای جهت کرایه هیلتی در نظر گرفته شده‌اند. تمرکز اصلی آن بر روی دریل‌های چکشی، سیستم‌های جلوگیری از گسترش حریق(Fires high Systems), اتصالات بتن سخت شده (Post put in Anchors), اتصال تک ضرب بر روی بتن و فلز با استفاده از دستگاه های میخکوب (Direct Fastening Systems) و سامانه‌های نصب تاسیساتی بوسیله حمایتگر های فولادی Installation Systems) می باشد.

در واقع هیلتی نام خانوادگی بنیانگذار این شرکت و یک نشان تجاری ثبت‌شده متعلق به واحدهای مختلف شرکت هیلتی است.

برای اجاره هیلتی در تهران چه کنیم؟

برای اجاره هیلتی در تهران چه کنیم؟

جهت کرایه هیلتی در تهران، سایت تهران تخریب آماده است تا با بهترین امکانات به شما در اجاره هیلتی کمک کرده و ساده ترین شرایط را هنگام کرایه هیلتی ایجاد نماید.

اگر شما هم نگرانی در رابطه با هزینه های زیاد تهیه هیلتی دارید و نمی‌توانید از پس خرید آن بربیایید، ما به شما کرایه هیلتی را در تهران تخریب پیشنهاد می‌کنیم تا از شر شرایط نگهداری و هزینه های هنگفت تعمیر، خلاص شوید.

کپی