اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

آغاز ثبت‌نام مجردان بالای ۲۳ سال سن در سامانه نهضت ملی مسکن

آغاز ثبت‌نام مجردان بالای ۲۳ سال سن در سامانه نهضت ملی مسکن

معاون مسکن و ساختمان ضمن اعلام آغاز ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن در سامانه نهضت ملی مسکن از انجام پالایش متقاضیان مسکن در ستاد وزارتخانه و ارجاع آن به استان‌ها برای بررسی نهایی خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین،محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان ضمن اعلام اینکه از امروز ساعت ۱۲ ثبت‌نام مجردان بالای ۲۳ سال در سامانه نهضت ملی مسکن آغاز می‌شود، گفت: ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن در سامانه نهضت ملی تا یکماه ادامه دارد و ۲۰ بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام مجردان در سامانه است.

معاون مسکن و ساختمان ادامه داد: بعد از ثبت‌نام نتایج پالایش اعلام خواهد شد و افرادی که واجد شرایط باشند سایر مراحل استعلام و بررسی مدارک را مانند سایر گروه‌ها طی خواهند کرد. اطلاعات و شیوه‌نامه‌ای نیز تنظیم شده است که این دسته از متقاضیان باید با رعایت آنها نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. 

محمودزاده تصریح کرد: چنانچه مجردان بالای ۲۳ سال واجد شرایط شرکت در نهضت ملی مسکن باشند وارد مراحل ثبت‌نام خواهند شد.

وی در خصوص پالایش متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن که ثبت‌نام را در سامانه انجام داده و مهلت دو ماهه آنها نیز به اتمام رسیده است، توضیح داد: پالایش‌ها در ستاد وزارتخانه انجام شده است. بیش از ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار متقاضی که ثبت‌نام کردند با خانواده‌هایشان شرایط‌شان در دست بررسی است.

محمودزاده ادامه داد: سه شرط فرم ج، سابقه مالکیت، تاهل و یا سرپرست خانوار بودن انجام شده است. برای کنترل شرط چهارم که سابقه سکونت است اطلاعات متقاضیان به کارتابل استان‌ها ارجاع شده است و استان‌ها در حال بررسی این شرط هستند که نتایج بعد از بررسی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

کپی