اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

نقاشی های دانشجو روی قطر کتاب های هری پاتر وایرال شد

نقاشی های دانشجو روی قطر کتاب های هری پاتر وایرال شد
آرزوکیهان

نقاشی های زیبا و خیره کننده یک دانشجو روی قطر کتاب های هری پاتر وایرال شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از فاکس نیوز،‌ دانشجوی هنر به خاطر آثار جالب باورنکردنی اش در سایت تیک تاک مشهور شد.

"میسی جکسون"22 ساله اهل انگلستان ویدئوهای متعددی از نقاشی های خود بر روی قطر کتاب های کلاسیک ادبی و خواندنی از جمله هری پاتر و ارباب حلقه ها منتشر کرده است.

ویدئوهای جکسون میلیون ها بازدید کننده داشته است، از جمله ویدئویی که نشان می‌دهد جکسون تصویری از هاگوارتز را روی لبه‌های هر هفت کتاب "هری پاتر" نوشته جی‌کی رولینگ می‌کشد. این فیلم بیش از 8.1 میلیون بار در تیک تاک مشاهده شد.

یک ویدیو از جکسون که صحنه ای از "آراگورن و آرون" را در "ریوندل "روی لبه های یک نسخه از "ارباب حلقه ها" نقاشی می کند بیش از 7.4 میلیون بار دیده شده است.جکسون از طریق ایمیل به فاکس نیوز گفت که تابستان گذشته شروع به نقاشی روی لبه‌های کتاب کرده است، اگرچه سال‌ها نقاش بوده اما این ایده ناگهان به ذهنش خطور کرده است.

اولین تلاش او برای نقاشی روی لبه کتاب بر روی یک کپی از J.R.R بود. جکسون گفت که این ویدئو را «صرفاً برای سرگرمی» در TikTok پست کرده است و تا روز بعد، بعد از شیفت صبح خود در محل کار، وقتی کلیپ را دید که قبلاً 100000 بازدید داشته است، ناگهان تعداد بازدید کنندگان به بیش از 411200 بار رسیده است.

این دانشجوی هنر می گوید هر نقاشی می تواند بین چند ساعت تا چند روز زمان ببرد اما او با توجه به سال آخر دانشگاه زمان کمی برای انجام نقاشی روی لبه کتاب دارد.او هدف از این کار را بازگرداندن نقاشی های پیشین به فرهنگ بصری رایج عنوان کرد. "جکسون" اضافه می کند از زمانی که در حال انجام نقاشی‌ روی لبه کتابها و ارسال ویدیوها در TikTok بوده است، اعتماد به نفس و توانایی‌اش را افزایش داده است.

انتهای پیام/

کپی