اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

نجات پیرمرد 80 ساله با پهپاد

نجات پیرمرد 80 ساله با پهپاد
آرزوکیهان

پیرمرد 80 ساله ای که در سرمای شدید ناپدید شده بود با کمک یک پهپاد نجات یافت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از میرر،‌پیرمرد 80 ساله در دربی شایر انگلیس به دلیل سرما خود را میان بوته ها روی زمین جمع کرده و توانایی حرکت نداشته است اما امدادگران و پلیس با استفاده از پهپاد او را که مدت 6 ساعت در سرما بود پیدا و به بیمارستان محلی منتقل کردند.

بنا بر گزارش پلیس اگر این پیرمرد پیدا نمی شد به زودی جان خود را از دست می داد.فیلم نجات پیرمرد لحظه ای را به تصویر می کشد که یک پهپاد پلیس این پیرمرد  را در حالی که پس از ناپدید شدن از بیمارستان در میان بوته ای برای گرم شدن خود را جمع کرده بود نشان میدهد، توسط پلیس در فضای مجازی منتشر شده است.

کارکنان پزشکی بعداً  اعلام کردند که اگر پهپاد او را پیدا نمی کرد، احتمالاً به دلیل هیپوترمی جان خود را از دست می داد.پس از تماس با بیمارستان در ساعت 11:30 شب، پلیس جستجوی گسترده ای ابااستفاده از پهپاد برای یافتن این مرد آغاز کرد - بر اساس اطلاعاتی که می گفت او آخرین بار در بیرمینگتون دیده شده است.

گروهبان "کیو هارل "تصمیم گرفت پهپاد را به جنوب بیمارستان بفرستد، پلیس امید خود را برای یافتن مرد گمشده به تنهایی از دست داده بود با این وجود سخنگوی پلیس بیان کرد که ما از طریق گرمای بدن این مرد و با استفاده از پهپاد موفق شدیم او را میان بوته ها پیدا کنیمو پس از بهبودی در بیمارستان نزد خانواده اش باز گردد.

انتهای پیام/

نجات پیرمرد 80 ساله با پهپاد

کپی