اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کارمندان آمازون بسته های مردمی را دزدیدند

کارمندان آمازون بسته های مردمی را دزدیدند
آرزوکیهان

با کشف هزاران بسته ارسالی شرکت آمازون در خانه یکی از کارمندان این شرکت پلیس آمریکا3 تن را در این ارتباط بازداشت کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، کارمندان شرکت آمازون به جای ارسال بسته های سفارشی به دست صاحبانشان این بسته ها راربوده و درخانه یکی از کارمندان احتکار کرده بودند.

بنا بر گزارش پلیس اوکلاهمای آمریکا کارمندان خاطی زمانی دستگیر شدند که یک بازرس با گزارش ناپدید شدن بسته ها در حال بررسی این موضوع بود.دفتر کلانتر شهرستان اوکلاهما، روز چهارشنبه در بیانیه ای در فیس بوک، مظنونان را" سزار یاسنیر سرکارا روخاس"، "دینریس ماتوس دلگادو" و" مایکل پرز لارنسیو" معرفی کرد.

این سه نفر با 15 فقره جرم به دلیل در دست داشتن اموال مسروقه و اختلاس روبرو هستند.

بنا بر گزارش های موجود پلیس حدود 600 بسته خالی آمازون را در محل زندگی این خانه پیدا کرده که روی زمین ریخته شده بود. بازرسان همچنین یک کیسه زباله حاوی پاکت حاوی آدرس ها و یک رسید از یک فروشگاه محلی نیز پیدا کردند.افسران سپس پس از دریافت حکم، از آدرس بازدید کردند و هزاران بسته تحویل‌نشده آمازون را در داخل یک خانه پیدا کردند.بنا بر اطلاعات ماموارن پلیس تقریباً در هر اتاق این خانه بسته‌های زیاده پنهان شده ای یافتند که به صاحبانشان تحویل داده نشده بودند.

به گفته سخنگوی پلیس بازرسان معتقدند "سزار یاسنیر سرکارا روخاس"، یک مهاجر غیرقانونی از کوبا، به عنوان راننده برای آمازون کار می‌کرد. در بیانیه کلانتر آمده است که با استفاده از کامیونی که متعلق به "دینریس ماتوس دلگادو" 37 ساله، یک مهاجر قانونی از کوبا بوده است، بسته ها را تحویل می گرفت .

سخنگوی پلیس  افزود: "محققان بر این باورند که روژاس ممکن است پالت‌های اضافی را روی کامیون بارگذاری کرده و به آدرس South Birch که در آن باز شده‌اند آورده باشد این 3 با همکاری هم تمامی بسته های شرکت آمازون را دزدیده اند."

کپی