اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
وزیر ورزش و جوانان:

ادامه مسیر خصوصی سازی دستور اکید رییس جمهوری بود

ادامه مسیر خصوصی سازی دستور اکید رییس جمهوری بود

دکتر سجادی درباره خصوصی‌سازی سرخابی‌ها گفت: از هفته اول شروع کار رییس جمهوری، از او خواهش کردم که اقدامات را در مسیر واگذاری این ۲ باشگاه انجام دهیم؛ او از این مسئله استقبال کرد و دستور اکید داد که این مسیر ادامه پیدا کند.

به گزارش ایران آنلاین،دکتر سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در خصوص شایعات حضورش در انتخابات کمیته ملی المپیک گفت: این ها همه شایعه است. ما علاقه مندیم این انتخابات به بهترین شکل برگزار شود.وی ادامه داد: چند برنامه خوب برای ورزش داریم. کمیته اقتصادی را به زودی برای ورزش تشکیل می دهیم.

در حال بررسی و انتخاب نفراتی بودیم که به نحو احسن از فرصت های ورزشی منابع خوبی در بیاوریم تا کمک حال منابع دولتی ما شود.وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: از کارهای خوبی که شروع کرده ایم واگذاری پرسپولیس و استقلال است که خوشبختانه مراحل خوبی را طی و دولت هم خیلی کمک کرده است. اجازه دهید اول به عنوان یک ورزشکار قدیمی تر و عضو کوچکی از جامعه ورزش و همینطور در حال حاضر به عنوان خادم ورزش و جوانان از رییس جمهور محترم و مردمی و دوست داشتنی آقای رئیسی تشکر کنم.وی ادامه داد: من شهادت می دهم که از هفته اول شروع کارشان وقتی من خواهش کردم اقداماتی انجام دهیم و ادامه مسیر را برای واگذاری پرسپولیس و استقلال داشته باشیم انصافا ایشان استقبال کردند و دستور اکید دادند که من موافق هستم و راه را ادامه دهید.دکترسجادی تصریح کرد: از جناب آقای دهقان تشکر می کنم.

دو، سه هفته مراحل کارشناسی در آنجا انجام شد و بعد از مطالعات حقوقی مجددا خدمت رییس جمهور گزارشی تقدیم شد و آقای رئیسی به آقای خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی دستور دادند و از آنجا به سازمان خصوصی سازی ارسال شد.وی بیان کرد:در حال حاضر هم همکاران بسیار عزیزمان در این سازمان در حال برنامه ریزی هستند که طبق قولی که بنده به صورت مکتوب امضا کردم و خدمت کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردم کارها انجام شود.وزیر ورزش وجوانان با بیان اینکه در مکاتبه با کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است به همراه مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آماده حضور و مذاکره و دفاع از مستندات این باشگاه ها است، گفت: خوشبختانه این رابطه خوب و مثبت بین ما و کنفدراسیون فوتبال آسیا شروع شده است و مکتوب هم قول دادیم که در ماه فوریه مقدمات واگذاری دو باشگاه برای خصوصی سازی را آغاز خواهیم کرد.دکتر سجادی افزود: اینها نوید بخش آینده خوب برای حضور دو باشگاه در بازار بورس و سرمایه است. مطمئنم و کارشناسان هم به من گفته اند که یکی از موفق ترین اتفاقات بازار بورس و سهام بازار سرمایه همین مسئله خواهد بود.

انتهای پیام/

کپی