اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

دو محصول جدید بانک رفاه در حوزه خدمات الکترونیکی رونمایی شد

دو محصول جدید بانک رفاه در حوزه خدمات الکترونیکی رونمایی شد

نهمین نشست شورای سیاست‌گذاری و برنامه ریزی تحول راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی بانک رفاه کارگران برگزار شد.

 به گزارش ایران آنلاین ، درمراسمی در حاشیه این نشست دیتا سنتر بانک رفاه توسط دکتر عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح و از دو محصول جدید این بانک در حوزه خدمات الکترونیکی رونمایی شد.

براساس این گزارش، دیتا سنتر بانک رفاه که امروز افتتاح شد یکی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین مراکز فناوری اطلاعات کشور محسوب می شود و از ظرفیت فنی ویژه ای در مقایسه با مراکز مشابه برخوردار است. «سامانه بتا» به عنوان بستری به منظور تامین اعتبار بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و « فرا رفاه» نیز نوع جدیدی از بانکداری مبتنی بر تکنولوژی های دیجیتال و هوش مصنوعی، محصولات جدید بانک رفاه کارگران هستند که در کنار افتتاح دیتاسنتر بانک مورد رونمایی قرار گرفتند و بهره برداری از آن رسما آغاز شد. «سامانه بتا» به عنوان یکی از محصولات جدید بانک رفاه کارگران محیط و بستری است که از طریق این بانک در راستای ارائه و تعریف طرح های مختلف تسهیلاتی و حمایتی فراهم شده است. همچنین، "فرا رفاه" بانک رفاه کارگران نیز نوعی بانک دیجیتال است که به ارائه خدمات غیر حضوری به مشتریان می پردازد.

کپی