اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دیدار ویدئوکنفرانسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ایثارگران استان همدان

دیدار ویدئوکنفرانسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ایثارگران استان همدان

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه، در دهمین دیدار ویدئوکنفرانسی خود با ایثارگران استان همدان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 به گزارش ایران آنلاین  به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این نشست پس از شنیدن درخواست‌ها و مشکلات ایثارگران، به ارائه دستورات و نکات لازم به‌منظور حل مشکل این عزیزان در موضوعاتی چون تأمین مسکن، معیشت و درمان پرداخت. معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکهدیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یکی از وظایف خطیر رئیسبنیاد شهید و امور ایثارگراناست گفت: دیدار با جانبازان و خانواده شهدا گامی برای رسیدگی و حل مشکلات این عزیزان است. مدیران استانی تلاش کنند ایثارگران عزیزی که مشکلاتی از جهت معیشتی و درمانی دارند را به این جلسات دعوت کنند تا بتوانیم مشکلی از دوش آن‌ها برداریم.

عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمانبنیاد شهید و امور ایثارگرانو محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعیبنیاد شهید و امور ایثارگراننیز در این دیدار به بیان نکاتی در راستای حل مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان همدان پرداختند. گفتنی است در این نشست، «اعظم جهانبخش» مادر شهید، «اقدس غلام دوشانی» مادر شهید، «رقیه ستاری» همسر شهید، «سیروس کودری» جانباز و آزاده ۳۰ درصد، «علی‌اکبر مرادی» جانباز ۴۵ درصد، «فاطمه میرزا عیسی وزیر» همسر جانباز متوفی ۲۵ درصد، «احسان بساطی» فرزند شهید، «حسن صالحی پیمان» جانباز ۵ درصد، «علی ورمزیار» فرزند جانباز ۲۵ درصد، «مهدی شیرزادی جاوید» فرزند جانباز ۳۵ درصد، «محبوبه همتیان» مادر شهید، «اکرم محمد شریفیان» مادر شهید، «محمد سجاد صلواتیان» فرزند جانباز ۷۰ درصد و «کبری ابراهیمی» نامادری شهید، از طریق ویدئوکنفرانس به طرح دغدغه‌ها و مسائل خود پرداختند.

کپی