اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

موکب سلیمانی برای پاسخگویی حضوری مسئولین وزارت مردم بر پا می شود

موکب سلیمانی برای پاسخگویی حضوری مسئولین وزارت مردم بر پا می شود

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: موکب سلیمانی این وزارتخانه از ۱۳ تا ۱۶ دی از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در پارک دانشجو تهران بر پا می شود.

به گزارش ایران آنلاین،«محمد چکشیان» هدف از تشکیل و راه اندازی موکب سلیمانی وزارت مردم را ایجاد فرصت برای ارتباط با مردم و رفع بی واسطه مشکلات آنان عنوان کرد و افزود: ارتباط بی واسطه با مردم، رویه ای است که مسئولین وزارتخانه به خصوص شخص وزیر و معاونین در پیش گرفته اند و در این راستا نیز ۹ دی در مسجد ابوذر تهران برای پاسخگویی به مردم و رفع نیازهای آنان حضور داشتند.

وی افزود: این برنامه همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) و سالگرد عروج سردار سلیمانی تحت عنوان موکب سلیمانی وزارت مردم آغاز شد و قرار است هر ماه در یکی از مساجد تهران انجام شود.

چکشیان با بیان اینکه در موکب سلیمانی، معرفی اقدامات و خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه  اجتماعی به جامعه مخاطب صورت می گیرد، گفت: مردم در موکب سلیمانی می توانند به جای مراجعه به وزاتخانه و طرح مشکل خود به معاونین و مدیران، به صورت حضوری مشکل خود را مطرح و از خدمات ارائه شده استفاده کنند.

معاون فرهنگی ، اجتماعی وزارت مردم تشریح کرد: در موکب سلیمانی، مسئولین ۸ حوزه ای که مردم بیشتر با آنها سروکار دارند اعم از؛ دفتر بازرسی،ارزیابی و پاسخگویی به شکایات وزارتخانه، حوزه های تعاون، اشتغال، رفاه اجتماعی، روابط کار، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی کشوری حضور دارند.

وی افزود: این برنامه را مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با همکاری شهرداری و سازان تبلیغات اسلامی برگزار می کنند.

چکشیان با بیان اینکه در موکب سلیمانی فضای فرهنگی و معنوی متاثر از ایام شهادت حضرت زهرا (س) و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی جریان دارد ، خاطر نشان کرد: امیدوایم با پیروی از راه و روش حاج قاسم سلیمانی که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان مظهر تلاش و کار خستگی ناپذیر معرفی شدند، بتوانیم خدمات خوبی به مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام/

کپی