اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بارندگی ترافیک تهران را افزایش داد

بارندگی ترافیک تهران را افزایش داد

بارش‌ها ترافیک صبحگاهی پایتخت را در حالی افزایش داد که حجم ترددهای معابر اصلی و فرعی شهر تهران در روز دوشنبه ۱۳ دی‌ماه 1400 سنگین اما روان گزارش شده است.

به  گزارش ایران‌آنلاین سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه دوشنبه ۱۳ دی  ماه 1400 اظهار داشت: امروز با رصدی که از معابر لغزنده شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بخاطر بارش نزولات آسمانی  و لغزنده شدن معابر بودیم  .

سرهنگ شریفی گفت : در روز های بارانی بعلت کاهش دید رانندگان لغزنده بودن معابر و استفاده از خودروهای شخصی موجب افزایش ترافیک می‌شود.
وی گفت : خیابان دماوند در مسیر شرق به غرب ، خیابان انقلاب ، خیابان آزادی و بزرگراههای شهید همت ، حکیم ، و امام علی  ( ع) جز پرترافیک ترین معابر صبحگاهی پایتخت هستند.

سرهنگ شریفی افزود : شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

وی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب شمیران نو، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک هستند.

وی بیان داشت :بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

شریفی گفت : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری،دارای حجم ترافیک هستند.

وی به رانندگان توصیه کرد در روز های بارانی با سرعت مطمئنه و یا همان سرعتی که می دانند می توانند در صورت وقوع تصادف خودروی خود را کنترل و به موقع متوقف کنند حرکت کرده و از عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند. همچنین به موتورسواران نیز توصیه می شود ضمن استفاده همیشگی از کلاه ایمنی استاندارد از ورود به تونل ها خودداری نموده و به بزرگراهها وارد نشوند.

/ انتهای پیام 

 

 

 

 

کپی