اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

یا دوستم داشته باش یا بمیر!

یا دوستم داشته باش یا بمیر!
آرزوکیهان

مرد 39 ساله ای که هفته ها یک زن را گروگان گرفته بود به او فرصت داد تا ظرف مدت زمان 6 ماه عاشقش شوددر غیر اینصورت کشته خواهد شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم،‌مرد آمریکایی اهل ایالت یوتا یک زن را بر خلاف میل شخصی اش هفته ها گروگان گرفته بود و تلاش کرده است تا این زن را عاشق خود کند.


بنا بر گزارش پلیس یوتا این مرد بارها زن گروگان گرفته اش را مورد ضرب و شتم قرار داده و او را بارها به خاطر عشق اجباری تهدید به مرگ کرده است.این مرد بارها گفته بود زن قربانی  باید یا عاشقش شود یا اینکه بمیرد.


متهم "‌رامونه مارتینز"، 39 ساله، با اتهام  آدم ربایی ، پنج مورد ضرب و جرح و یک مورد ضرب و شتم متهم شده است.
بنا بر گزارش های پلیس زن ربوده شده موفق شده در فرصتی مناسب با استفاده از تلفن متهم پیامکی برای یکی از دوستان خود ارسال کرده و موضوع آدم ربایی را گزارش دهد و درخواست کمک کند ماموران پلیس ساعاتی پس از دریافت تماس تلفنی خود را به خانه متهم رسانده و موفق شدند تا زن ربوده شده را نجات داده و آدم ربا را دستگیر کنند.


ماموران پلیس متهم را در حالیکه اسلحه ای در دست داشته و در مقابل ماموران مقاومت کرده است بازداشت کردند.


طبق اسناد پلیس زن ربوده پس از رهایی به پلیس گفت که رباینده او "چاقویی را برداشته و عدد 6 را در دست چپش حک کرده  و اظهار داشته است که او 6 ماه فرصت دارد تا این مرد را دوست داشته باشد د رغیر اینصورت کشته خواهد شد. زن ادعا کرده که در طول مدت چند هفته ای که در خانه مرد گروگان گیر حضور داشته بارها مورد تعرض جنسی قرار گرفته است.
متهم در حین گفتگو با زن ربوده شده به او گفته بود که یک میلیونربا اسلحه های فراوان است و یک اقامتگاه نیز در آریزونا دارد.

انتهای پیام/

کپی