اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وزیر ورزش و جوانان :

باید طوری عمل کنیم که دل رهبر انقلاب ومردم را شاد کنیم

باید طوری عمل کنیم که دل رهبر انقلاب ومردم را شاد کنیم

وزیر ورزش و‌ جوانان اظهار داشت : حوزه ورزش و جوانان باید طوری عمل کنیم که دل رهبر انقلاب و مردم را همیشه شاد کنیم. خوشحالم که در راه توسعه ورزشقدم برمیداریم.

به گزارش ایران آنلاین، سیدحمید سجادی در مراسم اختتامیه مسابقات دوومیدانی گرامیداشت شهدای اقتدار و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن قدردانی از تلاش های همه دست اندرکاران این مسابقات اظهار داشت :این رقابت فرصت خوبی بود که به ارزش‌های انقلاب و فداکاری‌های حاج قاسم سلیمانی عرض ارادت داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان مزین شدن نام مسابقات به نام سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین شده را افتخار بزرگی دانست و بیان کرد:باید تلاش کنیم ارزش های این پهلوان میدان را به اشکال مختلف تبیین کنیم.

او از دولت دکتر رییسی به عنوان دولت مردمی یاد کرد و گفت این دولت برای خدمت به مردم آمده است. باید همه سعی کنیم سال آینده در سالگرد حاج قاسم سلیمانی وقتی عملکرد خودمان را نگاه می کنیم شرمنده مردم و مقام معظم رهبری نشویم.

دکتر سجادی با تاکید برنامه برنامه محوری و توسعه ورزش در ابعاد مختلف خاطرنشان کرد: برکت این مسابقه به نحوی است که هر سال به رونق بیشتری می یابد.

وی ادامه داد: امسال ۱۲۰۰ شرکت کننده در این مسابقات حضور داشتند و این نشان می‌دهد این مسابقات از اهمیت خاصی برخوردار است و امیدوارم سال آینده به این تعداد افزوده شود.

وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد این مسابقات در آینده به صورت بین المللی و شأن حاج قاسم سلیمانی برگزار شود. وی ادامه داد: از کشورهایی که با حاج قاسم سلیمانی خاطره دارند دعوت خواهیم کرد تا در این نسابقات حضور داشته باشند.

دکتر سجادی همچنین گفت : باید برای سال آتی تلاش شود تا این مسابقات از خارج شهر به داخل شهر آورده شود و مردم هم شاهد برگزاری این مسابقات باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه ورزش و جوانان باید طوری عمل کنیم که دل رهبر انقلاب و مردم را همیشه شاد کنیم، از تلاش و خدمتگزاری درحوزه ورزش و جوانان ابراز خوشحالی کرد

دکتر سجادی با بیان اینکه نگاه ما به ورزش کارگری صرف ورزش کردن نیست بیان کرد: کارگران در دولت جدید باید موتور تولید و حرکت باشند.

وی گفت: باید تلاش بیشتری برای خدمت به ورزش کارگران داشته باشیم. نباید به همین چیزهایی که هست قانع شویم و باید به دنبال اتفاقات بهتر باشیم و اینکه بتوانیم از ورزش به عنوان پیشگیری از هزینه های درمان و همچنین توسعه تولید بهره بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان با توضیح اینکه ورزش در سایپا همیشه برنامه محور بوده افزود:امیدوارم ورزش گروه سایپا مثل همیشه بدرخشد.

انتهای پیام /

کپی