اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

در نشست مشترک اساتید و پژوهشگران اقتصاد اسلامی قم با وزیر اقتصاد مطرح شد:

سیاست‌های اقتصادی مقاومتی بهترین راهبرد در جنگ اقتصادی

سیاست‌های اقتصادی مقاومتی بهترین راهبرد در جنگ اقتصادی

یکی از اساتید اقتصاد حوزه و‌ دانشگاه در نشستی که با حضور وزیر اقتصاد در دانشگاه قم برگزار شد، سیاست‌های اقتصادی مقاومتی را بهترین راهبرد در جنگ اقتصادی دانست.

به گزارش ایران‌آنلاین حجت الاسلام والمسلمین سید حسین میر معزی یکی از اساتید اقتصاد حوزه و‌ دانشگاه با اشاره به جنگ تمام عیار دشمنان‌ در حوزه اقتصادی، در نشستی که با حضور وزیر اقتصاد در دانشگاه قم برگزار شد گفت: راهبرد مقام معظم رهبری در این جنگ، این است که قدرت اقتصادی ما به حدی بالا برود که دشمن طمع و توان تحریم ما را نداشته باشد و در این راستا اقتصاد مقاومتی بهترین کمک کننده است تا تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و جهش‌های مثبتی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه هدف اقتصاد مقاومتی، رشد عادلانه تولید با استفاده از ظرفیت‌های درونی است، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی برآمده از الگوهای نظام اسلامی است و بر اساس آن ۲۴ سیاست در سال ۹۲ از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است.

این استاد و پژوهشگر اقتصاد از گلایه‌مندی مقام معظم رهبری از عدم موفقیت در حوزه اقتصاد مقاومتی یاد کرد و گفت: انتظار ما از دولت جدید استفاده از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ابلاغی مقام معظم رهبری است.

/ انتهای پیام 

 

 

 

 

کپی