اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وزیر فرهنگ با مردم شهر قنوات در قم دیدار کرد

وزیر فرهنگ با مردم شهر قنوات در قم دیدار کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با سیزدهمین سفر دولت سیزدهم به نمایندگی از رییس جمهور در شهر قنوات قم حضور یافت و در گفت و گو با مردم این شهر در جریان مسائل و مشکلات مردم این شهر قرار گرفت.

به گزارش ایران آنلاین، محمد مهدی اسماعیلی به عنوان نماینده رییس جمهور در شهر قنوات بخش مرکزی قم حضور یافت و با مردم این شهر به گفت‌وگو پرداخت و سخنرانی در مسجد صاحب الزمان(عج) این شهر  بررسی مسائل و مشکلات منطقه در جریان بازدید میدانی از جمله برنامه‌های نماینده رییس جمهور در این شهر بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر خود به بخش مرکزی قم تاکید کرد: تبدیل‌شدن بخش مرکزی به دو بخش و طرح گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی و اصلاح روکش آسفالت محور قم - قنوات جزء مصوبات سفر رییس جمهور به قم خواهد بود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در بخش دیگری از سخنان خود، توجه به طرح‌های رهاشده را اولویت اول برنامه‌های هیئت دولت در سفر به قم عنوان کرد.

پیگیری مطالبات مردمی درباره کمبود فضای فرهنگی بخش مرکزی و شهر قنوات، بررسی کمبودهای بخش بهداشت و درمان، طرح‌های آب رسانی و گاز رسانی به روستاهای بخش مرکزی از دیگر برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به قنوات قم بود.

انتهای پیام/

کپی