اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
اختصاصی«ایران آنلاین»/

روایت قائم مقام جنبش عمل اسلامی بحرین از حاج قاسم سلیمانی

روایت قائم مقام جنبش عمل اسلامی بحرین از حاج قاسم سلیمانی

قائم مقام جنبش عمل اسلامی بحرین، سردار شهید قاسم سلیمانی را نماد مقاومت و مبارزه با استکبار جهانی توصیف کرده و گفت: شعله ای که امروز برافروخته شده، خاموش نشدنی بوده و تمامی مبارزین در محور مقاومت راه این فرمانده بزرگ را ادامه خواهند داد.

 شیخ "عبدالله الصالح" قائم مقام جنبش عمل اسلامی بحرین، در گفتگو با خبرنگار ایران آنلاین گفت: شهیدان "حاج قاسم سلیمانی" و "ابومهدی المهندس" دو فرمانده بزرگ و دو نماد مقاومت بشمار می روند. شهید حاج قاسم، منطقه را از خطر تروریسم و خطر استکبار جهانی نجات داده و این ایده را در تمامی محورهای مقاومت در سرزمین های اسلامی تسری داد.

وی افزود: شهادت این دو فرمانده شجاع، نه تنها از اثرات مثبت آن ها نکاسته بلکه بر آن نیز افزوده است. در همین راستا نیز شاهدیم که امروز راه ایشان در تمامی ملت های مسلمان و آزاده ادامه دارد. 

قائم مقام جنبش عمل اسلامی بحرین تصریح کرد: تروریسم واقعی در منطقه، تروریسمی است که توسط آمریکایی ها و صهیونیست ها و همچنین رژیم های در ارتباط با استکبار جهانی و استعمار قدیم، وارد منطقه شده و تقویت شده است. شهیدان حاج "قاسم سلیمانی" و حاج "ابومهدی المهندس" موفق شدند با تروریسم و پروژه های تروریستی مقابله کرده و با اقدامات شجاعانه خود، از گسترش خطر تروریسم در منطقه و حتی دنیا جلوگیری کنند.

وی شهید حاج قاسم را یک فرمانده شجاع توصیف کرده و گفت: سردار سلیمانی، استکبار جهانی را شکست داده و تمامی پروژه های تروریستی و استکباری آمریکایی ها در منطقه را به شکست و نابودی کشاند. در همین راستا نیز امروز باید مهمترین هدف ما برای ادامه راه این شهیدان، اخراج آمریکایی ها از کل منطقه، حمایت از مقاومت و تمامی نیروی های آن باشد.

شیخ عبدالله الصالح، سردار قاسم سلیمانی را شهید قدس و مقاومت دانسته و گفت: تمام تلاش های این فرمانده شجاع، مبتنی بر خروج اشغالگران صهیونیستی از سرزمین های اسلامی و در نهایت آزادی قدس شریف بود. حاج قاسم،  تمام تلاش خود را جهت تقویت مقاومت و حمایت از ملت های اسلامی بکار برده و در سالهای اخیر باعث پیروزی مستضعفان بر مستکبرین شد.

به گفته قائم مقام جنبش عمل اسلامی بحرین، شعله ای که امروز برافروخته شده، خاموش نشدنی بوده و تمامی محور مقاومت و مبارزین در محور مقاومت راه شهید سردار سلیمانی را ادامه خواهند داد.

 

امیرعبداللهیان: "حاج قاسم" یک دیپلمات حرفه ای بود

 

کپی