اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
در بزرگراه باقری؛

پژو 206 واژگون شد

پژو 206 واژگون شد

سرکلانتری پلیس بزرگراه‌های راهور تهران بزرگ از واژگونی سواری پژو 206 در بزرگراه باقری به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین سرهنگ علی اصغر شریفی به نقل از سرکلانتری پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت: مقارن ساعت  01:30 شمال به جنوب بزرگراه باقری یک دستگاه سواری پژو 206 که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان از مسیر خارج می‌شود.
 
وی ادامه داد: این خودرو پس از آنکه بشدت با گاردریل های میانی بزرگراه  برخورد می کند واژگون شده و به همین صورت چندین متر  به مسیر خود روی سقف ادامه داده و بالاخره متوقف می‌شود.
 
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تیم کارشناسی پلیس بزرگراه راهور فاتب که در این مسیر در حال گشت زنی بوده پس از مشاهده این حادثه بلافاصله در محل حاضر و اقدامات ترافیکی خود را جهت ایمنی محل و بررسی علل حادثه انجام داد.
 
راننده در حالی سالم از خودرو بیرون آمده و دچار مصدومیت جزیی و سطحی شده بود که کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده است.
 
سرهنگ شریفی از رانندگان خودروها خواست حین رانندگی تمام حواس و توجه خود را به رانندگی اختصاص دهند، از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند، به هیچ عنوان از تلفن همراه استفاده نکنند، از سرعت و سبقت در معابر خلوت خودداری و قبل از حرکت به اندازه کافی استراحت کنند و هیچ گاه با خستگی و خواب‌آلودگی رانندگی نکنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.
 
/ انتهای پیام 
کپی