اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

رکورد "اسلاک لاینینگ "شکسته شد+فیلم

رکورد "اسلاک لاینینگ "شکسته شد+فیلم
آرزوکیهان

بندباز حرفه ای برزیلی با انجام حرکات محیر العقول در ارتفاع 6100 فوتی -1860 متری - روی تسمه ای بسته شده میان دو بالن رکورد جهانی را شکست.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل،‌"رافائل زوگنو بریدی "34 ساله یک "اسلاک لاینینگ " باز حرفه ای است که رکورد خود را در میان ابرها در کشورش برزیل به ثبت رسانده است.


"اسلاک لاینینگ "چیست؟ نوعی بند لغزی و انجام حرکات تعادلی روی تسمه ای نه چندان سفت بسته شده بین دو نقطه میان زمین و آسمان که اغلب با بندبازی معمولی اشتباه گرفته می شود.
این ورزشکارجسور پس از راه رفتن بین دو بالن هوای گرم بیش از یک مایل بالاتر از سطح زمین با پای برهنه روی تسمه ، رکورد جهانی اسلاک لاین را شکست.


او درباره هنر نمایی اش گفت که می‌خواهد بین دو بالون هوای گرم راه برود زیرا می‌خواست حس شناور و آزاد بودن را تجربه کند.
رافائل افزود: من فردی هستم که با چالش‌ها زندگی می کنم.من پروژه های پیچیده را دوست دارم که افراد زیادی را درگیر می کند و در نتیجه عناصر غیر قابل محاسبه ای مانند آب و هوا را شامل می شود.


وی افزود: من رکوردهایی را دوست دارم که شکستن آنها سخت است. یک اشتباه کوچک می توانست فاجعه ایجاد کند. توجه من کاملاً معطوف به حصول اطمینان از این است که تمام مراحل با جزئیات دنبال شوند.بنابراین همه آرام و مطمئن هستند و پس از این مرحله موفق به لذت و تفکر وصف ناپذیر راه رفتن روی ابرهایی به ارتفاع صدها متر می رسند. با انجام این کار توانستم رکورد جهانی را بشکنم.


"رافائل"  می گوید هنگام عبور از گذرگاه در چنان حالت تمرکزی قرار دارد که حتی به یاد نمی آورد که هنگام عبور از آسمان چه چیزی در سرش می گذشته است 


این ورزشکار حرفه ای ادامه داد:‌برای انجام هر حرکت و یافتن تعادل کامل خود در زمان عبور، من واقعا برای تک تک تیم ارزش قائل هستم. من نزدیک می‌شوم، هر شک و تردیدی را برطرف می‌کنم تا همه چیز به شکلی باورنکردنی جریان داشته باشد، همانطور که در این پروژه اتفاق افتاد.


او گفت: من رکوردهایی را دوست دارم که شکستن آنها سخت است. یک اشتباه کوچک می توانست فاجعه ایجاد کند. توجه من کاملاً معطوف به حصول اطمینان از این است که همه مراحل با جزئیات دنبال شوند. احساس شناور بودن و آزادی همیشه یکی از بزرگترین انگیزه های تمرین های لاین من بوده است و هیچ چیز نمی تواند به اندازه عبور از بین بالون ها که در آن هر دو نقطه در حرکت ثابت هستند، این حس را به وضوح ایجاد کند.


بسیار مهم است که ما انسانها همچنان رویای بهترین دستاوردهای شخصی ممکن را داشته باشیم.

انتهای پیام/

---
---
---
---
---
---
---
---

رکورد "اسلاک لاینینگ "شکسته شد

کپی