اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دستگیری یک مالخر با 4 تن سیم برق سرقتی

دستگیری یک مالخر با 4 تن سیم برق سرقتی

یک مالخر با 4 تن سیم برق سرقتی در نجف آباد به دام افتاد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ میثم گوهری آرانی فرمانده انتظامی نجف آباد گفت: ماموران گشت کلانتری 18 نجف آباد هنگام گشت زنی به یک وانت مزدا حامل سیم برق مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در جریان بازرسی پی بردند، این خودرو حامل یک تن و 300 کیلو سیم برق سرقتی است که راننده دستگیر و به همراه اموال مسروقه به کلانتری منتقل شد.
فرمانده انتظامی این شهرستان از اعتراف متهم به خرید سیم برق های مسروقه از سارقان خبر داد و تصریح کرد: با تحقیقات صورت گرفته مخفیگاه متهم در یکی از شهرستان های همجوار شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی ماموران به این محل اعزام و در بازرسی از مخفیگاه این مالخر 2 تن و 700 کیلو سیم برق سرقتی دیگر نیز کشف کردند.
سرهنگ گوهری آرانی با اشاره به اینکه در مجموع 4 تن سیم برق هوایی و کابل برق مسروقه در این عملیات کشف شد که توسط کارشناسان مربوطه 10 میلیارد ریال ارزش گذاری شده است، افزود: متهم جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: امید است شهروندان، هشدارهای پلیس را درخصوص پیشگیری از سرقت جدی گرفته و در صورت قطع برق خصوصا در ساعات نیمه شب در اسرع وقت موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/ 

کپی