اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان های وزارت ورزش و جوانان:

شهرستان های مرزی پیرانشهر و سردشت ظرفیت های خوبی در حوزه های ورزشی و جوانان دارند

شهرستان های مرزی پیرانشهر و سردشت ظرفیت های خوبی در حوزه های ورزشی و جوانان دارند

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان های وزارت ورزش و جوانان در دومین مقصد شهرستانی خود در سفر به آذربایجان غربی به شهر مرزی پیرانشهر رفت و ضمن بازدید از پروژه های ورزشی با مسئولین این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایران آنلاین، معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان های وزارت ورزش و جوانان در دومین مقصد شهرستانی خود در سفر به آذربایجان غربی به شهر مرزی پیرانشهر رفت و ضمن بازدید از پروژه های ورزشی با مسئولین این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر شکوه فر در بدو ورود به پیرانشهر با حضور در اداره ورزش و جوانان این شهرستان با رئیس و همکاران در خصوص مسائل و مشکلات موجود به صحبت نشست.

در ادامه این جلسه که کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، مجید سیّد مؤمنی مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان، کیومرث پورایراندوست مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و کاک درویشی فرماندار شهرستان پیرانشهر نیز حضور داشتند، در خصوص اولویت ها و نیازهای اصلی حوزه های ورزشی و جوانان شهرستان مرزی پیرانشهر و سردشت بحث و گفتگو شد و در پایان پس از جمع بندی های لازم صورتجلسه تصمیمات اتخاذ شده به امضاء رسید.

احداث جایگاه تماشاگران زمین چمن و سیستم روشنایی و بازسازی پیست دو ومیدانی مجموعه شهید بهشتی پیرانشهر، احداث سالن ورزشی در شهر محروم لاجان و ایجاد نمایندگی ورزش و جوانان در این بخش، احداث سالن ورزشی سقف کوتاه در منطقه محروم شین آباد پیرانشهر، مساعدت در احداث ۳ زمین چمن صنوعی در پیرانشهر و سه زمین چمن مصنوعی در شهرستان سردشت، عملیات فنس کشی زمین ورزشی جلدیان و تعمیرات روشنایی و کف پوش سالن ورزشی ۲۰۰۰ نفری پیرانشهر از مهمترین موضوعات مصوب در جلسه مشترک دکتر شکوه فر با مسئولین استانی و شهرستان های پیرانشهر و سردشت بود.

در خاتمه این جلسه معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان های وزارت ورزش و جوانان از قهرمانان ورزشی عنوان دار جهانی و کشور شهرستان های پیرانشهر و سردشت تجلیل نمود.

قبل این مصوبات دکتر شکوه فر در بازدیدی میدانی از مکان های مورد نظر ورزشی و فضاهای کم برخوردار شهرستان پیرانشهر از نزدیک در جریان مشکلات و اولویت ها قرار گرفت.

انتهای پیام /

کپی