اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

خرید گوسفند زنده با قیمت مناسب

خرید گوسفند زنده با قیمت مناسب

تهیه گوسفند زنده برای ذبح یکی از پر چالش ترین کار ها می باشد. در هنگام خرید گوسفند زنده باید نکات مختلفی چون سالم بودن آن، قیمت آن و .... را مد نظر قرار داد.

 

خرید گوسفند زنده سالم

تهیه گوسفند زنده برای ذبح یکی از پر چالش ترین کار ها می باشد. در هنگام خرید گوسفند زنده باید نکات مختلفی چون سالم بودن آن، قیمت آن و .... را مد نظر قرار داد. سالم بودن گوسفند های زنده یکی از المان هایی می باشد که امروزه مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته است. در اینجا قصد داریم به معرفی مرکز خرید گوسفند زنده ارگانیک و سالم بپردازیم و ویژگی های این مرکز و .... را بیان خواهیم کرد.

مرکز معتبر خرید گوسفند زنده

مرکز دام کالا یکی از مراکز کاملا معتبر و با کیفیت می باشد که به پرورش و پرواربندی گوسفند ها مشغول است. در حقیقت این مرکز در پرورش و پرواربندی گوسفندان تجربه بالا و سابقه طولانی مدت دارد که توانسته در این زمینه رضایت همگان را جلب کند. لازم به ذکر می باشد که این مرکز علاوه بر دامپروری و پرورش گوسفند ها به فروش غیر حضوری آن ها اقدام کرده است. راه اندازی سایت دام کالا در دهه 90 انجام شد که قابلیت های متنوع و زیادی دارد. پرورش گوسفند های موجود در سایت دام کالا بر اساس تغذیه سالم و ارگانیک انجام می شود.

 

 

---

مرکز دام کالا و مشخصات گوسفندان موجود در این سایت 

گوسفند های پرورش یافته در این مرکز و همچنین عرضه شده توسط این مرکز ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند که سبب تمایز آن ها از دیگر گوسفند های زنده شده است. ویژگی ها و مشخصات آن ها را می توان به صورت کلی به چند دسته چون ویژگی های ظاهری، نوع تغذیه آن ها، ویژگی های محیط پرورش آن ها و ... دسته بندی کرد. گوسفند های پرورش یافته توسط مرکز دام کالا دارای تغذیه کاملا سالم می باشند و در تغذیه آن ها از خوراک مغذی و همچنین پروبیوتیک استفاده می شود. از دیگر مشخصات و ویژگی های خوراک آن ها ی توان به عدم آنتی بیوتیک و هورمون ها در خوراک آن ها اشاره کرد. از دیگر مشخصات آن ها می توان به محیط کاملا بهداشتی گوسفند ها جهت پرورش اشاره کرد. بهداشتی بودن محیط پرورش گوسفند ها در رشد بهتر آن ها و کیفیت نهایی آن ها تاثیر مثبت دارد. به صورت روزانه دما و رطوبت محیط اندازه گیری می شود. از دیگر مشخصاتی که سبب تمایز این مرکز از دیگر مراکز آنلاین فروش گوسفند زنده شده است، مورد بررسی قرار دادن گوسفند ها به صورت مرتب توسط دامپزشک می باشد. به عبارت دیگر این مرکز گوسفند ها را به صورت مرتب و مستمر مورد بررسی قرار می دهد تا در صورت بروز مشکل به سرعت از آن مطلع شوند.

آشنایی با قابلیت های متنوع سایت دامکالا 

سایت دامکالا قابلیت های زیادی دارد که باعث جلب توجه همگان و همچنین جلب رضایت مشتریان شده است. رایگان بودن هزینه ارسال سفارش ها، ارسال قصاب به مقصد جهت ذبح گوسفند، خریداری و ثبت بسیار راحت سفارش ها، قیمت بسیار مناسب آن ها و .... از امکانات این سایت به حساب می آید. در حقیقت این سایت بر خلاف سایت های دیگر هزینه ارسال سفارش را از مشتری ها دریافت نمی کند، در نتیجه ارسال سفارش ها کاملا رایگان می باشد. سایت دامکالا قصاب ماهر و با تجربه را به مقصد ارسال می کند تا فعالیت ذبح گوسفند سفارش داده شده را به صورت رایگان انجام دهد. در حقیقت ارسال رایگان قصاب به مقصد یکی از قابلیت های سایت دامکالا می باشد که رضایت همگان را جلب کرده است. برای خرید و ثبت سفارش توسط این سایت تنها باید دو مرحله را انجام دهید که مرحله اول ثبت زمان تحویل و آدرس مقصد می باشد و مرحله دوم پرداخت هزینه و ثبت نهایی خواهد بود. از دیگر قابلیت های این سایت به روز رسانی مرتب این سایت و درج اطلاعات محصولات موجود در سایت می باشد. مشتریان می توانند قبل از خرید و انتخاب محصول مورد نظر، آن را در سایت مورد بررسی قرار دهند سپس با توجه به ویژگی های آن و قیمت محصول برای خرید آن اقدام کنند. سایت دامکالا علاوه بر خرید و فروش گوسفند زنده به پرورش آن ها نی مشغول است. از دیگر قابلیت های این سایت، همکاری با موسسات خیریه و آسایشگاه ها می باشد. خیرین می توانند سفارش های خود را به این مرکز اعلام کنند تا این مرکز گوسفند و یا گوسفند های خریداری شده را به صورت رایگان به محل مورد نظر ارسال کند.

 

 

---

 

ارسال رایگان به مراکز و موسسات خیریه 

همان طور که گفته شد مرکز دام کالا در کار خیر جهت ارسال گوسفند به مراکز و موسسات خیریه نیز به مشتریان کمک می کند. در حقیقت مشتریانی که قصد دارند گوسفند خریداری شده را به موسسات خیریه و یا آسایشگاه ها ارسال کنند می توانند به مرکز اطلاع دهند و آدرس موسسه مورد نظر را در سایت ثبت کنند. سایت دام کالا گوسفند زنده خریداری شده را به صورت رایگان به موسسه ارسال می کند، در نهایت رسید دریافت سفارش را به مرکز تحویل می دهد و بعد از تایید آن برای مشتری ارسال می کند. ناگفته نماند که نتیجه ارسال آن از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به مشتری اطلاع داده خواهد شد. مرکز نامبرده یکی از مراکز کاملا معتبر است که با خیال راحت می توانید سفارش خود را ثبت کنید و نسبت به ارگانیک بودن گوسفند اطمینان خاطر را داشته باشید.

 

 

کپی