اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ادای احترام رئیس بنیاد شهید به مقام والای شهدا

ادای احترام رئیس بنیاد شهید به مقام والای شهدا

مراسم صبح شاهد روز پنجشنبه ۲ دی ماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل گلزار مطهر شهدای حضرت فاطمه (س) زنجان برگزار شد.

یه گزارش ایران آنلاین،مراسم صبح شاهد روز پنجشنبه ۲ دی ماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استانی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در محل گلزار مطهر شهدای حضرت فاطمه (س) زنجان برگزار شد.

 دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در ابتدای ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار مطهر شهدای حضرت فاطمه (س) شهرستان زنجان ضمن قرائت فاتحه، گلباران و عطرافشانی مزار شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
در آستانه ورود به گلزار شهدا «محمدمهدی کریمی» فرزند شهید «ابراهیم کریمی» از شهدای والامقام استان زنجان سفر دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و سایر خادمان به شهدا را به شهر غواصان دریادل، با اهدای دسته گل خیرمقدم گفت.
این مراسم با حضور «محسن افشارچی» استاندار زنجان، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولان استانی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.
دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر زنجان، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، حضور در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان زنجان و حضور در جمع ایثارگران از دیگر برنامه‌های رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان زنجان خواهد بود.

اتتهای پیام/

کپی