اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دیدار سلاجقه با خانواده معاون فقید سازمان حفاظت محیط زیست

دیدار سلاجقه با خانواده معاون فقید سازمان حفاظت محیط زیست

دکترعلی سلاجقه، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست روز گذشته با حضور در منزل مرحوم کیومرث کلانتری معاون فقید سازمان حفاظت محیط زیست با خانواده آن مرحوم دیدار و ابراز همدردی کرد.

به گزارش ایران آنلاین، دکتر علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، به همراه جمعی از مدیران  سازمان با حضور در منزل مرحوم کیومرث کلانتری، معاون فقید سازمان از آن مرحوم بعنوان «بزرگ محیط بان ایران» یاد کرد وگفت : وی از ذخائر نظام و نیروهای ارزشی سازمان ونیز ازجانبازان جنگ تحمیلی بود وبا علم ، تخصص و تعاملی که ازآن مرحوم سراغ داشتیم همواره باعث پیشبرد اهداف عالیه سازمان بود.

معاون رئیس جمهوری در این دیدار با دلجویی از خانواده آن مرحوم تصریح کرد: وی فردی شریف، پرتلاش، مردمی و خوش اخلاق بود و در بحث محیط بانی از سرآمدان محیط بانی کشور به شمار می آمد.

وی افزود: خانواده بزرگ سازمان حفاظت محیط زیست خود را درفقدان این مرد بزرگ و شایسته شریک می داند و برای روح آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگانش صبر و  سلامتی از درگاه خداوند متعال مسالت دارد.

گفتنی است، مرحوم کیومرث کلانتری، معاون فقید محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست ؛ شامگاه دهم مهرماه پس از یک دوره طولانی بیماری سخت، دار فانی را وداع گفت و پیکرش در زادگاهش کرمانشاه به خاک سپرده شد.

مرحوم کیومرث کلانتری متولد ۱۳۴۴ در کرمانشاه و دارای مدرک دکتری حقوق محیط زیست از دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران بود.

ازجمله مسئولیت های وی طی سال ها خدمت ، مدیر کل حفاظت محیط زیست استانهای تهران ،  اصفهان،  کرمانشاه،  آذربایجان غربی،  ایلام  و معاون اداری مالی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه و همچنین مدیرکل دفتر آموزش و مدیرکل دفتر آمار و فناوری  اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست کشور اشاره کرد.
 

کپی