اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تأکید سلاجقه بر تشکیل اتاق فکر پیشکسوتان سازمان حفاظت محیط‌زیست

تأکید سلاجقه بر تشکیل اتاق فکر پیشکسوتان سازمان حفاظت محیط‌زیست

چه غرور آفرینندآن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از ۳۰ سال از بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند درجهت تحقق اهداف سازمان حفاظت محیط‌زیست، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همکاران از جان و مال خود گذشته‌اند و اینک با شروع فصل زمستان کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می‌سپارند.

به گزارش ایران آنلاین، در آئینی از زحمات و خدمات بی‌شائبه و صادقانه ۳۰ سال خدمت ، از بازنشستگان سازمان حفاظت محیط‌زیست امروز ۲۸ آذرماه ۱۴۰۰با حضور دکتر علی سلاجقه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست و مدیران ارشد سازمان، در محل سالن جلسات سازمان حفاظت محیط‌زیست تقدیر و تجلیل شد.

سلاجقه در این نشست گفت: خدا را شاکریم که این توفیق حاصل شد که امروز شاهد قدردان زحمات همکاران خود در سازمان حفاظت محیط‌زیست باشیم ، و از همه بازنشستگانی که با اندیشه‌های نو و ظرفیت‌های بالقوه در سازمان حضور داشتند کمال تشکر و قدردانی رادارم .

معاون رئیس جمهوری با تأکید بر استفاده از تجارب و دست آموخته‌های این عزیزان گفت: امیدواریم به پشتوانه نیروهای جوان و شاداب و باانگیزه‌ای که در کنار خودداریم، شاهد استفاده از تجارب و ظرفیت‌های بالقوه از بازنشستگان در راستای اهداف سازمان باشیم.

وی همچنین بر تشکیل اتاق فکر پیشکسوتان در سازمان حفاظت محیط‌زیست و ادارات کل حفاظت محیط‌زیست استان‌ها تأکید کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت خواهد گرفت به تشکیل اتاق فکر پیشکسوتان در سازمان و ادارات کل حفاظت محیط زیست استان ها اقدام خواهیم کرد،که می‌توانیم حضور پیش از بیش پیشکسوتان ارزشمند بازنشسته را در کنار خود داشته باشیم و از حضور این عزیزان در سایر برنامه‌ها و پروژه‌ها استفاده کنیم ، چراکه این عزیزان  با استفاده از اندیشه‌های نو و تجربه‌های ارزشمند در همه سطوح با حضورشان در اتاق فکر می‌توانند بهترین مشاور برای سازمان باشند.

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست افزود:سازمان همواره تمام‌قد در کنار این پیشکسوتان خواهد بود و با برنامه‌ریزی‌هایی که در آینده صورت خواهد گرفت،سعی داریم در خصوص ایجاد امکانات رفاهی قدم‌هایی در شأن این بزرگواران برداریم.

گفتنی است؛ در ابتدای این مراسم علی‌اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط‌زیست گزارشی از آخرین اقدامات به‌عمل‌آمده درباره وضعیت حقوقی و معیشتی پرسنل سازمان حفاظت محیط‌زیست ارائه کرد.

همچنین تعدادی از بازنشستگان حاضر در این مراسم به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند .

در پایان این مراسم، از همکاران بازنشسته سازمان حفاظت محیط‌زیست با اهداء لوح تقدیر و هدایایی به‌رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.

/انتهای پیام

کپی