اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

این زن 2 دخترش را خفه کرد+عکس

این زن 2 دخترش را خفه کرد+عکس
راضیه خوئینی

جمیله الرئوفی، زن 41 ساله در فرانسه جان 2 دختر کوچکش را گرفت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از فیگارو، یک زن 41 ساله، پس از 3 سال انکار و مظلوم نمایی درخصوص کشته شدن فرزندانش، سرانجام در جریان محاکمه ای در دادگاه لیون اعتراف کرد که دو دخترش را خفه کرده است.

او روز جمعه 17 دسامبر به 28 سال حبس محکوم شد. جملیه الرئوفی همسر یک ژاندارم روز سه شنبه در دادگاه "رون" به قتل دو کودک خود محکوم شد. این حادثه حدود سه سال پیش در ژوئن سال  2018 میلادی در آپارتمانی در پادگان لیمونیست، نزدیکی شهر لیون رخ داده است.

---
وکیل دادگستری شارلوت میلون، اعلام کرد که جملیه الرئوفی به دلیل کشتن دو دختر 3 و 5 ساله خود در ژوئن 2018 در غیاب همسرش که در یک رویداد ورزشی در پیرنه شرکت کرده بود، محاکمه شد.

او پس از چندین سال انکار سرانجام در دادگاهی که روز پنج شنبه برگزارشد اعتراف کرد که بچه هایش را با دستان خودش خفه  کرده است. وقتی که رئیس داگاه از او پرسید که آیا برای خفه کردنشان از بالش استفاده کرده ای فقط سر تکان داد. گزارش کالبدشکافی ثابت کرده است که هر دو دختر به فاصله چند ساعت از هم، جانشان را بر اثر خفگی از نوع مکانیکی از دست داده اند.

این زن 40 ساله که از نظر روانشناس تنها توصیف شد، گفته است که از ترس از دست دادن بچه هایش پس از طلاق گرفتن و به نوعی انتقام‌گیری از همسرش اقدام به قتل آنها کرده است؛ ولی از نظر دادستان کل این زن از سلامت روحی و روانی کامل برخوردار است و هیچ عذر و بهانه ای این اقدام را توجیه نخواهد کرد.

قاضی با متهم کردن زن به قتل ، دروغگویی و تظاهر دائمی به قربانی شدن، گفت: جامعه نمی تواند بپذیر که ما به خاطر انتقام گرفتن جان فرزندانمان را بگیریم. 

انتهای پیام /

جملیه الرئوفی قاتل دو فرزندش
 
 
بیشتر بخوانید:

این زن 2 دخترش را خفه کرد+عکس

کپی