اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

جزئیات درگیری پسر 14 ساله با یک سارق+فیلم

جزئیات درگیری پسر 14 ساله با یک سارق+فیلم
آرزوکیهان

پسر 14 ساله برای دفاع از کارمند پدرش به صورت سارق پیتزافروشی شلیک کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از وایرد،  این پسر که در کنار پدرش در پیتزا فروشی در فیلادلفیای آمریکا مشغول به کار بوده با ورود سارقان ودرگیری میان یک دزد با کارمند پدرش ناگهان به روی دزد اسلحه کشیده و به صورت دزد شلیک  و او را درکسری از ثانیه به شدت زخمی کرد.


این حادثه خشونت آمیز حوالی ساعت 21:30 در پیتزای بولد در خیابان اسپرینگ گاردن، تنها چند بلوک دورتر از موزه هنر فیلادلفیای آمریکا رخ داده است.


به گفته پلیس، مظنون 33 ساله تنها چند دقیقه پس از شرکت در سرقت دیگری - یک داروخانه - را هدف قرار داده بود، وارد پیتزافروشی شد.
آمارها نشان میدهد سرقت های مسلحانه در فیلادلفیا بیش از 40 درصد افزایش یافته است و تا 13 دسامبر 2213 واقعه در مقایسه با 1566 مورد در مدت مشابه در سال 2020 به ثبت رسیده است.


"اسکات اسمال"، رئیس پلیس فیلادلفیا، دراین باره گفت: " مظنون پس از زخمی شدن تلاش کرده بود که فرار کند اما ما با دنبال کردن رد خون، مقداری پول نقد در مترویی که مظنون پیدا شد، پیدا کردیم.مظنون زخمی به سرعت به بیمارستان جفرسون منتقل شد، جایی که وضعیت او وخیم اعلام شده و به گفته پزشکان به زودی خواهد مرد. "


بازرسان گفتند که دوربین های امنیتی نشان میدهد که متهم به همراه دو همدست خود لحظاتی قبل از حادثه از یک داروخانه در همان نزدیکی سرقت کرده بود.آنها پس از خروج از داروخانه برای خالی کردن صندوق پیتزافروشی دست به کار شده که با شلیک گلوله پسر 14 ساله غافلگیر شدند.

پلیس همچنان به دنبال دو همدست فراری دیگر این حمله است.
فیلادلفیا، با جمعیت 1.6 میلیون نفر، موج جنایت گسترده ای را تجربه کرده است و تا 13 دسامبر 530 قتل در این شهر ثبت شده که - رکورد خود را از سال 1990 شکسته و از نیویورک و لس آنجلس که جمعیت بسیار بیشتری دارند، در زمینه ارتکاب جرائم پیشی گرفته است.


بر اساس آخرین داده ها، تا روز دوشنبه بیش از 2200 قربانی تیراندازی در فیلادلفیا وجود داشته است که از این تعداد 460 نفر کشته شده اند.

---

---
---
---
---
 
 

بازداشت سارق مسلح در جریان تعقیب و گریز+فیلم

پسر 14 ساله به صورت سارق شلیک کرد+فیلم

کپی