اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

توضیحات وزارت خارجه در مورد حواشی یک اظهارنظر

توضیحات وزارت خارجه در مورد حواشی یک اظهارنظر

روابط عمومی وزارت امور خارجه، در خصوص برخی حواشی پیش‌آمده پیرامون اظهارات دکتر مخبر معاون اول رییس جمهور بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ایران آنلاین،روابط عمومی وزارت امور خارجه، در خصوص برخی حواشی پیش‌آمده پیرامون اظهارات دکتر مخبر معاون اول رییس جمهور بیانیه ای صادر کرد.

روابط عمومی وزارت امور خارجه طی بیانیه ای، در خصوص برخی حواشی پیش‌آمده پیرامون اظهارات معاون اول محترم رییس جمهور در جلسه پایانی گردهمایی روسای نمایندگی ‌های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه اعلام داشت: ویدئوی چندثانیه‌ای که از اظهارات راهبردی و راهگشای نزدیک به یکساعته معاون اول محترم رییس جمهور منتشر شده، به صورت ناقص و بدون توجه به مقدمه و موخره بیان‌ شده از طرف ایشان بازنشر گردیده است.

ضمن اینکه مباحث مطرح شده در این نشست و نیز برخی جلسات دیگر که در روزهای قبلی همایش سفرا مطرح شده بود، به دلیل اهمیت موضوعات، کاملا جنبه داخلی و عملیاتی داشته و بنایی به انتشار عمومی و رسانه ای شدن آنها نبوده که متاسفانه در این زمینه دقت نظر لازم توسط یکی از خبرگزاری ‌ها صورت نگرفته و بخش هایی تقطیع شده از آن انتشار یافته است.

بر اساس این گزارش،‌ بدون شک خدمات دولت سیزدهم در تامین واکسن مورد نیاز آحاد ملت ایران و صیانت از جان مردم بدون توجه به موانع و محدودیت‌های بیشماری که تحریم‌های شدید و بی‌سابقه ایالات متحده برضد ملت ایران ایجاد کرده، از افتخارات مجموعه دولت و دستگاه دیپلماسی است که در حافظه و تاریخ مقاومت مردم این مرز و بوم ثبت و ضبط می‌ماند.

انتهای پیام/

کپی