اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

دختر 6 ساله پدر و مادرش را رسوا کرد

دختر 6 ساله  پدر و مادرش را رسوا کرد
آرزوکیهان

دختر 6 ساله آمریکایی پس از گفتگو با معلم خود پرده از جنایت هولناک خواهر 5 ساله اش به دست پدر و مادر برداشت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ای بی سی،‌ با اظهارات دختر 6 ساله به معلمش تحقیقات پلیس واشنگتن آمریکا برای دستگیری پدر و مادر این کودک به جرم قتل فرزندشان آغاز شد.


اطلاعات پلیس نشان می دهد که این دختر و برادر 7 ساله اش به کارآگاهان بیان کردند که پدرشان بارها خواهر 5 ساله شان را با کمربند کتک زده و او را برای روزها گرسنه نگه می داشت و به یک باره خواهرشان ناپدید شده است و هر بار که آنها سراغ خواهرشان را می گرفتند مادر و پدرشان گفته اند که او به جنگل رفته و گرگها او را خورده اند و آنها نباید راجع به خواهرشان با کسی صحبت کنند.


با سخنان عجیب خواهر قربانی مدیر مدرسه نیز به بازرسان پلیس بیان کرد که کودک مدت زیادی به مدرسه نرفته است و ظاهراً خواهر و برادر بزرگترش ادعاهایی دارند که او را نگران کرده است.

از سوی دیگر پدر بزرک و مادربزرگ قربانی نیز ادعا کرده اند که ماههاست که نوه شان را ندیده و نگران حالش هستند.

سخنگوی پلیس واشنگتن در این باره بیان کرد: پدر ومادر دختر 5 ساله "جردن بوئرز"‌و "‌اندرو کارلسون "‌ هر دو به جرم قتل بازداشت و با قرار وثیقه 150 هزار دلاری راهی زندان شدند.ما تیم ضربتی برای یافتن ردی از جسد دختر بچه در منطقه جنگلی نزدیک به خانه قربانی اعزام کردیم و امیدواریم بتوانیم زودتر ردی از وی بیابیم.

انتهای پیام/

کپی