اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
اختصاصی ایران آنلاین/

گپ‌وگفت با بازیگری که داعش خواب را از چشمانش ربوده بود!

گپ‌وگفت با بازیگری که داعش خواب را از چشمانش ربوده بود!
سعیده احسانی راد

الیزابت سریال پایتخت می گوید:شنیده هایم درباره داعش باعث شد با الیزابت همذات پنداری کنم برایش گریه کردم و از ترس داعش خواب های ترسناک هم می دیدم.

به گزارش ایران آنلاین ، نیلوفر رجایی فر که با نقش الیزابت در فصل پنجم سریال پایتخت به طور جدی وارد کار بازیگری شد این روزها سریال جدیدش موج اول در شبکه سه در حال پخش است و همزمان مشغول بازی در سریال طنز خوشنام هم است.

رجایی فر در گفت و گو با ایران آنلاین درباره بازی در سریال کرونایی موج اول و سریال خوشنام گفت: یکی از سخت‌ترین شغل‌ها در دوران کرونا بازیگری است با وجود تعداد زیاد بازیگر نمی توانیم ماسک بزنیم ، مسائل اقتصادی هم اجازه نمی دهد که بیکارباشیم ، من یک سال و نیم بیکار بودم  و زمانی که بازی در سریال موج اول پیشنهاد شد برایم خیلی جذاب بود و قبول کردم.

وی ادامه داد :  همیشه در تاریخ اتفاقات مهم و بزرگ می افتد و ما به عنوان هنرمند وظیفه داریم ثبت‌شان کنیم ، من خودم را خیلی خوش شانس و خوش بخت می دانم که در شرایط کرونا نقش یک پرستار را بازی کردم ، اگر این نقش را در شرایطی غیر از زمان کرونا بازی می کردم اینقدر موفق نمی شدم ، خودگذشتگی هایی که نگار به عنوان پرستار در میدان جنگ کرونا دارد طبیعی است و اصلا اغراق شده نیست ، این سریال به خوبی نشان می دهد که پرستاران دوران کرونا آدم های بزرگی هستند و به نوعی با نشان دادن سختی های کار پرستاری در دوران کرونا به مدافعان سلامت ادای دین کرده است.

رجایی فر از بازی در کنار فریبا متخصص و مهدی فخیم زاده  به خوبی یاد کرد و گفت: در یک سکانس خانم متخصص مقنعه من را درست کردند و گفتند اگر می خواهی اینجا کار کنی باید مرتب باشی، در همه سکانس ها حواس شان به من بود و محبت مادرانه کردند، با آقای فخیم زاده سکانس هایی کوتاه داشتم ولی لبخندهای شان کار در شرایط سخت بیمارستان را خوب و شیرین کرد.

---


این بازیگر درباره بازی درسریال طنز خوشنام اظهار داشت : پونه سریال خوشنام با نگار سریال موج اول زمین تا آسمان تفاوت دارند خوشنام برای من یک سوپاپ اطمینان بود که شیرینی طنزش غصه و ناراحتی موج اول را کنار زد ، این سریال یک کار اجتماعی با موقعیت‌های طنز و شوخی های بامزه است.

وی بازی در سریال پایتخت راتجربه منحصر به فردی دانست و گفت : زمانی که بازی در سریال پایتخت به من پیشنهاد شد  بود تازه به ایران آمده بودم و اصلاً با فضا آشنایی نداشتم ، شانس موفقیت من این بود که در پایتخت با یک سری ادم های حرفه ای و کار بلد بازی کردم ، اولین کار تصویری ام با یک  گروه حرفه ای که در بین مردم شناخته شده بودند رقم خورد ، شنیده هایم درباره داعش باعث شد با الیزابت همذات پنداری کنم برایش گریه کردم و از ترس داعش خواب های ترسناک هم می دیدم.

رجایی فر در آخر گفت : در پیشنهادات کاری متن وکارگردانی برایم مهمتر است به طوری که الان برای بازی در سریال خوشنام پیشنهادات کاری دیگر را نپذیرفتم.

انتهای پیام/
 

کپی