اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

خبرآنلاین، یادداشت روزنامه ایران را تحریف کرد

خبرآنلاین، یادداشت روزنامه ایران را تحریف کرد

وبسایت خبرآنلاین در اقدامی عجیب یادداشت امروز روزنامه ایران در مورد ابعاد لایحه بودجه 1401 را تحریف کرد.

به گزارش ایران آنلاین، روزنامه ایران امروز در یادداشتی به قلم دکتر حسین رضوی پور، اقتصاددان و پژوهشگر اقتصادی به بررسی ابعاد لایحه بودجه 1401 پرداخت.

در این یادداشت آمده است " افزایش حدود 73 درصدی درآمدهای مالیاتی و گمرکی، فشارهای رکودی را بر اقتصاد افزایش خواهد داد، مگر آنکه مبتنی بر پایه‌های مالیاتی جدید یا جلوگیری از فرار مالیاتی باشد. لذا لازم است فرارهای مالیاتی در سال  آینده با دقت بیشتری مورد توجه قرار گیرد" اما وب سایت خبرآنلاین در متنی عجیب و غیردقیق که معلوم نیست از کجای یادداشت استخراج کرد، مردم را به صبوری توصیه کرده و نوشته است:" روزنامه دولت، مردم را به صبوری دعوت کرد. با این اتفاق فشار معیشتی بیشتر خواهد شد!"

نویسنده یادداشت در جای دیگری از مطلب، "کاهش افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت و کمتر بودن آن از نرخ تورم را در صورتی موثر میداند که این کاهش بیشتر متوجه حقوق‌های بالا بوده و از هزینه‌های لوکس یا وارداتی بکاهد" اما وبسایت خبرآنلاین با وارونه کردن متن ادعا میکند "اینکار یعنی تشدید رکود و فشار بیشتر بر کل مردم!" در حالیکه با خواندن این متن کاملا مشخص است منظور نویسنده چیست!

 

انتهای پیام/

کپی