اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

250 هزار کنتور هوشمند برق در سیستان و بلوچستان نصب خواهد شد

250 هزار کنتور هوشمند برق در سیستان و بلوچستان نصب خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: 250 هزار کنتور هوشمند خانگی، تجاری و سایر دسته های مشترکین تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده در این استان نصب خواهد شد.

 
 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع نیروی  برق سیستان و بلوچستان گفت: 250 هزار کنتور هوشمند خانگی، تجاری و سایر دسته های مشترکین تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده در این استان نصب خواهد شد.
بهمن محجوبی اظهار داشت: متعادل سازی مصرف، فراهم شدن بستر اصلاح الگوی مصرف، رصد دقیق میزان مصرف برق مشترکان از جمله مزیت های نصب کنتورهای هوشمند است.
وی در ادامه به برنامه نصب کنتور تک فاز و سه فاز تا پایان سال آینده در حوزه مشترکین پر مصرف این استان خبر داد و گفت: طی این برنامه 30 هزار کنتور، برای مشترکین پرمصرف سیستان و بلوچستان نصب خواهد شد.
معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان در حوزه نصب کنتورهای تابلویی فهام اظهار داشت: همچنین، بیش از 80 هزار کنتور فهام طی اقدامی عملیاتی در این استان نصب خواهد شد.
محجوبی تصریح کرد: کنتورهای فهام به ‌صورت آنلاین کار قرائت و ارسال پیامک قبوض مشترکان را انجام می دهد و ارتقای بهره ‌وری و کاهش تلفات انرژی از مهم‌ترین قابلیت‌های این کنتور است.
وی ادامه داد: تأمین چهار هزار و 506 تابلو برای مدیریت مصرف مشترکین چاه های کشاورزی و دیماند صنعتی و تهیه و نصب برچسب QR برای تمامی مشترکین برق از دیگر اقدامات دنبال کننده این امور است.
محجوبی بیان کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای انجام این پروژه ها بالغ بر100 میلیارد تومان است.
معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان همچنین از تعویض پنج هزار و 629 کنتور تک فاز و 416 کنتور سه فاز معیوب در نیمه اول سال جاری خبر داد و گفت: میزان انرژی برگشتی از این میزان تعویض بیش از 628 میلیون کیلو وات ساعت است.
کپی