اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
در گفتگو با ایران آنلاین عنوان شد

انتقاد سیما تیرانداز از حاشیه های زرد درباره انتخاب بازیگر

انتقاد سیما تیرانداز از حاشیه های زرد درباره انتخاب بازیگر

سیما تیرانداز بازیگر می گوید انتخاب بازیگر مساله ای فراتر از شایعات زرد است.

سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون که آخرین بازی اش در سریال دودکش 2 در تلویزیون بود در گفت و گو با ایران آنلاین گفت: فعلاً درگیر کار نیستم، پیشنهادات زیادی داشتم ولی هیچ کدام باب میلم نبود، منتظر یک نقش مناسب در یک سریال خوب هستم.
 
وی با اشاره به سریال دودکش دو افزود: استقبال از دودکش 2 خیلی خوب بود، و موفقیت آن متن خوب سریال بود. من همیشه برزونیک نژاد را تحسین کردم؛ بخش دیگر، هم ناشی از هماهنگی و همخوانی بازیگران بود. ما با نگار عابدی، هومن برق نورد،‌ بهنام تشکر و سایر دوستان از پادری تا دودکش 2 یک سیری را آمدیم و به هماهنگی رسیدیم.
 
تیرانداز اضافه کرد: دودکش 2 یک برند تلویزیونی است و با یک قاعده و قانون جلو رفت. داستان برای نیک نژاد خیلی مهم بود و می‌گفت دلم می‌خواهد به داستان بپردازم. دودکش 2 مثل سریال نون خ و پایتخت هر قسمتش ویژگی خاص خودش را داشت و اگر همان مدل دودکش یک را داشت به نظر من برای مخاطب جذاب نبود.
 
این بازیگر سینما و تلویزیون بازی با بچه‌ها را در سریال دودکش 2 بسیار خوب دانست و گفت: من بچه‌ها را دوست دارم، بازی بچه‌ها آن قدر حرفه‌ای بود که اصلاً فکر نمی‌کردم با بچه‌ها کار می‌کنم و اصلاً احساس سختی نکردم.
 
وی بازی در تلویزیون و سینما را فقط در تفاوت مدیوم‌هایش بیان کرد و گفت: بازیگری بازیگری است فقط مدیوم‌ها فرق می‌کند که قواعد و قانون هایش متفاوت است. من برای بازی در سینما فخر نمی‌فروشم و کار در تلویزیون را خوار و خفیف نمی‌دانم برایم بازیگری مهم است و نقشی را که بوجود می‌آورم.
 
تیرانداز در پاسخ به سوالی درباره شایعاتی مبنی بر تقسیم نقش بر اساس تعداد فالوور بازیگران در شبکه های اجتماعی تاکید کرد: انتخاب بازیگر براساس تعداد فالوور از شایعات زرد است، قواعد انتخاب بازیگر فراتر از این چیزهاست. من اعتقادی به این حاشیه‌های زرد ندارم. 
کپی