اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلاهبرداری سایبری به بهانه ازدواج درخمینی شهر

کلاهبرداری سایبری به بهانه ازدواج درخمینی شهر

زن تبهکاری که با سوء استفاده از شبکه اجتماعی با وعده ازدواج اعتماد فردی را جلب کرده و مبلغ 24میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده بود، توسط مأموران پلیس فتا شهرستان خمینی شهر شناسایی ودستگیر شد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ غلامرضا براتی فرمانده انتظامی شهرستان "خمینی شهر" با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه مبلغ 24 میلیون ریال به صورت غیر مجاز از حساب بانکی وی سرقت شده ، بلافاصله بررسی ماجرا در دستور کار پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.
وی اظهار داشت : مالباخته مدعی بود در اینستاگرام با زنی آشنا شده که باترفند ازدواج از من درخواست پول کرد، من نیز مبلغ 24 میلیون ریال به حسابش واریز کردم . بعد متوجه شدم تلفنش را جواب نمی دهد آنجابود که فهمیدم زن شیاد مرا فریب داده است.سرهنگ براتی در ادامه تصریح کرد: مأموران پلیس فتا با بکارگیری روش های فنی و شگردهای خاص پلیسی متهمه را در یکی از استان های همجوار شناسائی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی دستگیر شد . 

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان بیان کرد: این زن شیاد در بازجویی های بعمل آمده به بزه ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

کپی