اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار دلها

مسابقه ملی «من سلیمانی‌ام» برگزار می‌شود

مسابقه ملی «من سلیمانی‌ام» برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مسابقه ملی «من سلیمانی‌ام» به مناسبت دومین سالروز شهادت سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» خبر داد.

سردار یعقوب سلیمانی با گرامیداشت یاد و ایثارهای «سردار دل‌ها» گفت: دو سال از شهادت «حاج قاسم» می گذرد اما هنوز هم باور شهادت ایشان سخت است. شهید سلیمانی شخصیتی چند وجهی داشت و علاوه بر آن که «مرد میدان» بود، آثار فرهنگی فاخری از خود به یادگار گذاشت که از جمله می توان به «زندگینامه خودنوشت» ایشان اشاره کرد.

وی افزود: با توجه به یکی از رسالت های اصلی بنیاد شهید که توجه به مسائل فرهنگی است، امسال و به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مسابقه ملی «من سلیمانی‌ام» را برگزار می کند. قالب این مسابقه نقاشی است و تمامی دانش آموزان سراسر کشور می توانند در آن شرکت کنند.

سردار سلیمانی با بیان این که مسابقه ملی «من  سلیمانی‌ام» با مرکزیت پایگاه خبری نوید شاهد استان کرمان و با همکاری ادره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می شود، موضوعات این مسابقه را «حاج قاسم قهرمان ایران»، «حاج قاسم الگوی ما»، «حاج قاسم پدر مهربان»، «حاج قاسم مرد میدان»، «حاج قاسم و کرمان»، «یاران کوچک حاج قاسم»، «حاج قاسم زنده جاوید»، «حاج قاسم و تکریم ایثارگران»، «حاج قاسم و مردمی بودن»، «حاج قاسم و مردمی بودن» و «میثاق با حاج قاسم» اعلام کرد.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آخرین‌ مهلت ارسال آثار به جشنواره را ششم دی‌ماه 1400 بیان کرد و گفت: تاریخ این مسابقه تمدید نخواهد شد و داوری مسابقه و اعلام نتایج نهم دی‌ماه انجام و 18 دیماه همزمان با دهه مقاومت و بصیرت به 100 نفر از برندگان جوایزی اهدا خواهد شد.

گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در این مسابقه می توانند به آدرس https://kerman.navideshahed.com/fa/forms/357 مراجعه کنند.

نوید شاهد/

کپی