اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

جنجال بر سر کاریکاتور بایدن در فاکس نیوز

جنجال بر سر کاریکاتور بایدن در فاکس نیوز
آرزوکیهان

انتقاد از عملکرد "جوبایدن "‌رئیس جمهور آمریکا در کاریکاتور سیاسی روز فاکس نیوز جنجالی شد.

به گزارش ایران آنلاین، کاریکاتور سیاسی روز فاکس نیوز در ارتباط با رئیس جمهور آمریکا "جو بایدن "‌سوژه رسانه های خبری شد.

در این کاریکاتور "جوبایدن"‌ با نزدیک شدن به کریسمس در لباس بابانوئلی دیده می شود که در دستانش بسته های هدایایی با عناوین وحدت،‌ نظم و قانون،‌ سلامت عقل ،‌آزادی ،‌امنیت مرزی ،‌کاهش قیمت سوخت واحترام جهانی دیده می شود و در کنار کاریکاتور جمله "شما آدم بدی هستید آقای بایدن"‌نوشته شده است.

از زمان روی کار آمدن جو بایدن منتقدان زیادی عملکرد وی را زیر سوال برده و علاوه برسلامت جسمی اش رفتار سیاسی او را در تصمیمات دولتی نکوهش کرده اند. بایدن از زمان روی کار آمدنش در عرصه سیاست داخلی و حارجی این کشور درخشش چندانی نداشته است.

بعد از اقدام آمریکا برای خروج نیروهای نظامی اش از افغانستان به دستور بایدن، دولت اشرف غنی بلافاصله سقوط کرد و دوام نیاورد و امور بار دیگر در دست گروه طالبان قرار گرفت که آمریکا ۲۰ سال پیش برای مقابله با آن ها وارد خاک افغانستان شده بود.


برخی ضعف‌های جسمی بایدن مثل تصاویر رسانه‌ها از به خواب رفتن‌های او در جلسات مهم بین‌المللی به طور مثال در مذاکرات با نخست وزیر اسرائیل و یا در اجلاس آب و هوایی پاریس  تاثیر زیادی بر روی افکار عمومی آمریکا و انتظارات جهانیان از رئیس جمهور آمریکا داشته است.

کپی