اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

نکاتی مهم که باید درباره مفتول گالوانیزه و توری فرنگی بدانید!

نکاتی مهم که باید درباره مفتول گالوانیزه و توری فرنگی بدانید!

شناخت محصولات این چنینی و کسب اطلاعات لازم درباره آنها برای کاربران امروز امری ضروری است. دیگر شرایط با یک دهه قبل فرق کرده که فروشنده ها افراد مطلعی بودند و خریداران بدون کوچکترین اطلاعاتی تنها به گفته فروشنده ها عمل کرده و محصول پیشنهادی آنها را می خریدند.

دنیای توری های صنعتی دنیای بسیار بزرگی است. هر چند ممکن است شما با یکی از محصولات این رده اعم از توری حصاری، توری فرنگی یا توری مرغی همراه شده و از آنها استفاده کرده باشید، اما باید بدانید که یک توری از زمانی که وارد چرخه تولید شده و تا زمانی که به دست شما می رسد، روند بسیار پیچیده ای را طی خواهد کرد. به همین دلیل لازم است تا قبل از خرید و انتخاب هر یک، دقت بسیار زیادی درباره کیفیت ساخت و شرایط تولید آنها داشته باشید. هم چنین مفتول ها نیز شرایط مشابهی دارند. مفتول گالوانیزه محصلی عالی برای ساخت و تولید بسیاری از محصولات است و هم چنین در صنایع مختلفی اعم از ساختمان سازی نیز استفاده می شود. اما آیا می دانید که این مفتول خود از انواع مختلفی تشکیل می گردد؟

شناخت محصولات این چنینی و کسب اطلاعات لازم درباره آنها برای کاربران امروز امری ضروری است. دیگر شرایط با یک دهه قبل فرق کرده که فروشنده ها افراد مطلعی بودند و خریداران بدون کوچکترین اطلاعاتی تنها به گفته فروشنده ها عمل کرده و محصول پیشنهادی آنها را می خریدند. در حال حاضر هر کاربری می تواند با کسب اطلاعات لازم درباره محصولات این چنینی تبدیل به یک کارشناس شود. در این مقاله نیز قصد داریم در همین راستا نکات و اطلاعات لازم درباره توری فرنگی  و مفتول گالوانیزه را با شما در میان بگذاریم. همراه شما هستیم. 

 

روش های تولید توری فرنگی

یکی از مهم ترین نکات درباره انواع توری ها اعم از توری فرنگی روش ساخت آنها است. متاسفانه کاربران بدون دقت به این نکته و تنها با شنیدن قیمت این محصولات نسبت به کیفیت و شرایط آنها تصمیم گیری می نمایند. ساخت دستی این محصول می تواند باعث افت کیفیت آن شود. در حال حاضر دستگاه های بسیار پیشرفته ای برای این منظور استفاده می شود. بهتر است در زمان خرید توری فرنگی به کیفیت ساخت محصول نهایی دقت کنید. هم چنین متریال به کار گرفته شده برای ساخت توری فرنگی نیز اهمیت دارد.

برای مثال استفاده از مفتول گالوانیزه به عنوان یک متریال درجه یک می تواند کیفیت قابل توجهی را برای شما در این محصول رقم بزند. در حالی که استفاده از مفتول های ساده عملا شما را از مزیت های بسیار زیادی اعم از مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی و مقاومت در برابر آب و هوای شرجی و بد محروم خواهد کرد.  بهتر است حتما قبل از اینکه دست روی محصول نهایی مورد نظر خود گذاشته و خرید خود را نهایی کنید، ابتدا باید شرایط ساخت و متریال به کار گرفته شده برای ساخت این محصولات را در نظر بگیرید. همچنین اقدام برای خرید از فروشگاه های تخصصی و مراکز معتبر تولید یکی میانبری برای رسیدن به محصولات با کیفیت است.

مفتول گالوانیزه و اهمیت آن در صنعت

مفتول گالوانیزه یک نوع مفتول است که در شرایط خاصی با یک روکش قدرتمند همراه شده است. این روش که به روکش گالوانیزه نیز معروف است، مزیت های بسیار زیادی را برای آن ایجاد کرده و مقاومت بالایی را برای آن به دنبال خواهد داشت. در حال حاضر اکثر مفتول های مورد استفاده در صنایع مختلف از نوع گالوانیزه هستند. اما همین مفتول های گالوانیزه نیز در دو نوع مختلف تولید شده و در دسترس هستند.

• مفتول گالوانیزه گرم

تقسیم بندی دو نوع مفتول گالوانیزه به جهت نوع ساخت و ایجاد روکش روی آنها است. در نمونه های گرم برای ایجاد روکش، در دمای بالا و تحت ترکیب های شیمیایی عناصری که باعث تقویت مفتول می شوند به عنوان روکش به آن اضافه می شوند.

مفتول گالوانیزه در دو نوع گالوانیزه گرم و سرد در بازار موجود می باشد

• مفتول گالوانیزه سرد

در نوع سرد این محصول نیز روکش آنها در دمای پایین و به صورت مکانیکی به مفتول اضافه می شود. 

هر دو این مفتول ها پرکاربرد بوده و ویژگی های خاص خود را دارد. جالب است بدانید که ساخت سایر محصولات اعم از توری فرنگی با هر کدام از این مفتول ها نیز ویژگی متفاوتی برای آنها به وجود می آورد. درباره هر یک از انواع مفتول ها باید بدانید که:

  • مفتول گالوانیزه گرم قیمت بسیار بیشتری نسبت به گالوانیزه سرد دارد. 
  • گالوانیزه سرد در برابر خوردگی و رطوبت مقاومت خوبی نداشته  و قابل استفاده در این مناطق نیست. 
  • این محصول باعث می شود تا توری هایی مانند توری حصاری قابل استفاده حتی در داخل آب شور نیز باشند. 
  • طول عمر این محصولات نسبت به مفتول های ساده به مراتب بیشتر است و استفاده از آنها برای ساخت یک محصول باعث افزایش طول عمر آن نیز می شود. 

پس بهتر است در زمان خرید حتما به نوع مفتول مورد نظر خود نیز دقت نمایید.

مفتول گالوانیزه

آهن تخفیف بهترین  مرکز خرید توری فرنگی و مفتول گالوانیزه

این مقاله اگر منجر به معرفی یک مرکز معتبر و  با سابقه عرضه این محصولات نمی شد، به نظر مقاله ای ناقص می آمد. از این رو در انتها تصمیم گرفتیم تا شما را با یکی از مراکز معتبر و قدیمی فروش مفتول گالوانیزه و توری فرنگی آشنا کنیم.  مجموعه آهن تخفیف که می توانید آنها را در اینترنت با آدرس www.ahantakhfif.com پیدا کنید، یکی از معتبرترین و بهترین مجموعه های عرضه کننده این محصولات در ایران است. با همراهی با آهن تخفیف می توانید:

  • به مقالات آموزشی مهم و کاربردی درباره محصولاتی مانند توری فرنگی و مفتول گالوانیزه دسترسی پیدا کرده و جزئیات دقیق این محصولات را بشناسید. 
  • هم چنین می توانید از بین بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار انتخاب کرده و خود را از خرید محصولات بی کیفیت در امان نگه دارید. 
  • امکان مشاهده لحظه ای قیمت این محصولات را نیز خواهید داشت. 
  • می توانید از خدمات پس از فروش عالی آنها استفاده کنید. 
  • حتی در صورت نیاز به خدمات مشاوره خرید توری فرنگی یا مفتول گالوانیزه نیز می توانید با تماس با شماره 55511555-021 با کارشناسان این مجموعه در ارتباط بمانید. 

برای اینکه یک خرید از هر نظر ایده آل شود، باید سراغ محصولات با کیفیت بالا همراه با قیمت مناسب بروید. این مهم به دست نخواهد آمد جز با مراجعه و استفاده از خدمات مراکز و شرکت های معتبر. 

کپی