اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

نوشت‌افزارهای ایرانی با طرح واکسن کرونا رونمایی می‌شود

نوشت‌افزارهای ایرانی با طرح واکسن کرونا رونمایی می‌شود

نوشت‌افزارهایی با طرح واکسن ایرانی کرونا و مدافعان سلامت در روز پرستار رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایران‌آنلاین همین چند وقت پیش بود که نماد غربی باربی با توجه به شروع واکسیناسیون در کشورهای غربی در پوشش کادر واکسیناسیون تولید و پخش شد. حال آنکه کشور ما نیز علی رغم تحریم‌ها، فشارها و کارشکنی‌های دشمنان با تکیه بر جوانان دانشمند ایرانی توانسته است به تولید واکسن دست پیدا کند و این موفقیتی فرخنده است که کشور ما جزو اعضای معدود باشگاه سازندگان واکسن کرونا شده است.

یکی از کالاهای فرهنگی مهم که همواره در این حوزه پیش قدم بوده، نوشت‌افزار ایرانی است که با طراحی حرفه‌ای و فاخر و تزریق تولیدات آن به بازار، حرکتی مثبت و رو به رشد در عرصه نمایش توانمندی‌های علمی و فرهنگی کشور و امیدآفرینی خواهد بود.

جنبه دیگر این موضوع در کنار تولید واکسن کرونا، کادر درمان و بهداشت کشور هستند که با بسیج همه نیروها و با اقدامی جهادی، ایران را در واکسیناسیون گسترده به یکی از رکورد‌داران روزانه تزریق در سطح جهان تبدیل کردند.

تولیدکنندگان نوشت افزار ایرانی با همراهی و همکاری طراحان زبردست جوان ایرانی به پاس خدمات جهادی مدافعان سلامت و برای ثبت بر تارک فرهنگ ایرانی به عنوان تجربه‌ای پیروزمندانه و افتخارآفرین، طرح‌های جذاب مدافعین سلامت و همچنین واکسن ایرانی را تولید و عرضه کرده‌اند که به پاس خدمات این فرشتگان سپید سلامت در روز ولادت اسوهی صبر و استقامت حضرت زینب (س) و روز پرستار رونمایی خواهد شد.

 

 

کپی