اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

گزارش اقدامات دستگاه‌ها برای تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران به رئیس جمهور و مجلس ارسال می‌شود

گزارش اقدامات دستگاه‌ها برای تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران به رئیس جمهور و مجلس ارسال می‌شود

نشست فراکسیون ایثارگران مجلس با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه ۱۴ آذر به منظور پیگیری وضعیت قوانین، مطالبات و مشکلات جامعه ایثارگری و تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران برگزار شد.

به گزارش ایران آنلاین، دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این نشست با بیان اینکه در حال پیگیری تبدیل وضعیت ایثارگران در دستگاه‌های مختلف اجرایی کشور هستیم، گفت: چنانکه پیش از این نیز به کمیسیون اجتماعی مجلس گزارش کرده‌ایم، تا پایان سال جاری گزارش دستگاه‎های همکار و دستگاه‌های مستنکف در مورد اجرای این قانون را به مجلس شورای اسلامی و رئیس جمهور ارائه خواهیم داد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه نشست مشترک با فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه تبدیل وضعیت ایثارگران وظیفه دستگاه‌‎های ذیربط است گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران وظیفه پیگیری از دستگاه‌های مرتبط را دارد و اقدامات بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است.
وی ادامه داد: طی جلسات مکرری که با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی انجام شد معاونان توسعه تمامی دستگاه‌های مشمول دعوت شدند و ابلاغیه‌های مربوط به تبدیل وضعیت ایثارگران را دریافت کردند.
معاون رئیس جمهور در پایان تأکید کرد: در حال پیگیری تبدیل وضعیت ایثارگران در دستگاه‌های مختلف اجرایی کشور هستیم و تا پایان سال گزارش اقدامات دستگاه‎ها را ارائه خواهیم داد.
در این جلسه مقرر شد مجلس شورای اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران نسبت به پیگیری و همکاری در جهت اجرای قوانین مربوط به ایثارگران از جمله واگذاری خودرو به واجدین شرایط و پرداخت مطالبات جامعه ایثارگری اقدام نمایند.

کپی