اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

9 کشته در تصادف اتوبوس دهدشتی با تریلی+ اسامی و تصاویر

9 کشته در تصادف اتوبوس دهدشتی با تریلی+ اسامی و تصاویر

سخنگوی اورژانس کشور از مرگ 9 نفر به دلیل تصادف یک تریلی با اتوبوس مسافربری آزاد راه کاشان_قم خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین، مجتبی خالدی سخنگوی اورزانس کشور در این باره گفت: ساعت 3:14 بامداد امروز در آزاد راه کاشان به قم یک دستگاه اتوبوس با تریلر تصادف کرد و منجر به مرگ 9تن و مصدومیت 16 نفر شد. 

وی ادامه داد: 14 تن از مصدومان سرنشین اتوبوس و 2 نفر دیگرسرنشین تریلی هستند. بلافاصله تیم های عملیاتی اورژانس  به محل حادثه اعزام و پس از ارزیابی اولیه مشخص شد، که 8 نفر از سرنشینان اتوبوس و یک نفرسرنشین تریلی در این سانحه تسلیم سرنوشت مرگباری شده اند. 

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به اینکه حال ۴ نفر از مصدومان وخیم اعلام شده است،گفت :این اتوبوس از دهدشت به مقصد تهران درحال حرکت بود .

سرهنگ" اصغر زارع"  رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان نیز در این ارتباط گفت : بدنبال تصادف تریلر با اتوبوس مسافربری در محور کاشان _ اصفهان بلافاصله تیمی از ماموران پلیس راه  اصفهان به منظور بررسی موضوع در صحنه حاضر شدند.

وی با بیان اینکه اتوبوس مسافربری از دهدشت به سمت تهران در حرکت بود افزود: در این حادثه دلخراش یک نفر از سرنشینان تریلر و 8 نفر از سرنشینان اتوبوس مسافربری جان باخته و 11 نفر نیز مجروح شدند که مجروحان توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص این حادثه گفت: در بررسی های دقیق صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راه، مشخص شد خودروی تریلر به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده از مسیر خود منحرف و وارد لاین مخالف شده و با اتوبوس مسافربری که در حال عبور از این مسیر بود برخورد می کند.

---
 
 اسامی مسافران اتوبوس حادثه دیده 
 
---
---
---
---

 

کپی