اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دادگاهی ستاره تلویزیونی به جرم تجاوز+ فیلم

دادگاهی ستاره تلویزیونی به جرم تجاوز+ فیلم
آرزوکیهان

"جاش دوگار "‌ فعال سیاسی و ستاره تلویزیونی به جرم آزار جنسی 5 دختر بین سالهای 2002 تا 2003 میلادی پای میز محاکمه قرار گرفت.

به گزارش ایران آنلاین، پلیس آرکانزاس آمریکا اعلام کرد که در رایانه این مجرم جنسی صدها تصویر مستهجن یافته است این در حالی است که "جاش " تمامی اتهامات وارده را تکذیب کرده است.
در دادگاهی که روز گذشته بر علیه وی تشکیل شد دو شاهد بر علیه "دوگار " شهادت دادند و به گفته سخنگوی پلیس در صورت تائید کلیه اتهامات او به 20 سال زندان و پرداخت جریمه 250 هزار دلاری محکوم خواهد شد.

بنا بر اطلاعات موجود، بسیاری از تصاویر کودک آزاری در کامپیوتر شخصی متهم در محل کار و کامپیوتر منزل او از وب سایت دریافت و ذخیره شده است. دوگار به همراه همسرش در دادگاه حاضر شد و چند تن بر علیه اش شهادت دادند. او متهم شده که تصاویر کودکان زیر 12 سال را در اختیار داشته است.

به گزارش فاکس نیوز در پرونده آزارهای وی دیده می شود که متهم به دو خواهر خود و یک پرستار نیز آزار رسانده است.

بنا بر اطلاعات منتشر شده او زمانی دستگیر شد که کارآگاه پلیس فدرال " امبر کالمر" از دپارتمان پلیس به صورت آنلاین تحقیقاتی را به صورت مخفیانه در ارتباط با او آغاز کرد. با دستگیری وی روشن شد که جاش به  5 دختر خردسال از جمله 4 خواهر کوچکترش در نوجوانی آزار رسانده است.

پس از تحقیقات روشن شد که مرورگر کامپیوتر وی می توانست به او اجازه دهد به طور ناشناس برای دریافت تصاویر مستهجن کودکان در اینترنت جستجو کند . مرور گر TOR می توانست نزم افزار ضد تصاویر مستجهن Covenant Eyes را که همسرش برای نظارت بر وی روی کامپیوتر نصب کرده بود دور بزند وتصاویر درخواستی را ذخیره کند.

این کارآگاه موفق شده بود در کامپیوتر متهم یک پوشه فشرده حاوی 65 فایل تصویری از دختران برهنه بین هفت تا نه ساله و یک ویدئوی دو دقیقه‌ای از تجاوز به دختری مشابه همین سن توسط یک مرد بالغ را بدست آورد.

در ماه سپتامبر گذشته، وکلای او درخواست‌هایی را ارائه کردند و خواستار حذف شواهدی از پرونده شدند اما این درخواست با مخالفت قاضی پرونده روبرو شد.

متهم که خود دارای 7 فرزند است به تازگی وکیل دیگری را برای دفاع از خود در پرونده آزارهای جنسی اش استخدام کرده است. او که خود فرزند یک نماینده جمهوری خواه آرکانزاس است به عنوان مشاور سیاسی پاره وقت در خدمات سیاسی استراتژیک نیز فعالیت داشت. او حتی در راهپیمایی "ریک سانتوروم "‌نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری پنسیلوانیا در سال 2012 میلادی نیز به نفع جمهوری خواهان آمریکا سخنرانی کرده بود.

دادگاهی ستاره تلویزیونی و فعال سیاسی آمریکایی به جرم تجاوز

کپی